Winnipeg – Buffalo 2:4 (kon.) | Washington – Ottawa 7:1 (kon.) | Chicago – Colorado 6:3 (kon.)
Minnesota – New Jersey 1:2 (kon.) | Anaheim – Detroit 1:2 (kon.) | Edmonton – Florida 1:2 (kon.)
Edmonton Oilers
1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
Florida Panthers
Pondělí 11.01.2016, 03:40 • Rexall Place, Edmonton • NHL
    Panthers zaznamenali 12. výhru v řadě!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:15:14)

Dnešní utkání sledovalo 16 839 diváků (vyprodáno).

Florida Panthers: 5

Nakonec branku netrefuje ani Jussi Jokinen, to ale hosty tolik trápit nemusí, utkání totiž končí! A končí opět vítězstvím Floridy, party neskutečných bojovníků, kteří dnes téměř celý zápas pouze bránili, v čele s famózním Montoyou, ale i tak své těsné vítězství udrželi a vítězná série tak pokračuje dál!

59:44
    Ani tentokrát se to nepodařilo, pálil MacKenzie.

59:12
    Smith netrefuje ze středního pásma prázdnou branku Edmontonu.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, Florida dostává puk ze třetiny.

58:45
    Po vyhraném vhazování zůstávají domácí v útočném pásmu.

58:38
    Oddechový čas pro domácí.

58:38
    Montoya vyráží sražený puk po střele z levé strany, obrana Panterů poté vyhazuje na zakázané uvolnění.

58:16
    Talbot na střídačce, domácí to zkoušejí v šesti!

57:40
    Tak to je skvělý závěr třetí třetiny v podání Floridy, která téměř celý zápas nechala hrát svého soupeře, aby ho pak sevřela v závěru třetí třetiny, případně celého zápasu.

57:13
    Ne, Pirri neudržel puk na útočné modré.

57:05
    Tak snad nyní se domácí dostanou do útočného pásma.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 13. Letestu (Korpikoski, Hendricks) – 4. Jágr, 8. Huberdau (Barkov, Campbell)

Edmonton Oilers: Talbot (Nilsson) – Nurse, J. Schultz, Sekera, Fayne, Davidson, Gryba – Hall, Draisaitl, Purcell – Pouliot, Nugent-Hopkins, Eberle – Hendricks, Letestu, Korpikoski – Klinkhammer, Lander, Pakarinen
    Florida Panthers: Montoya (Luongo) – Campbell, Gudbranson, Kulikov, Ekblad, Mitchell, Petrovic – Huberdeau, Barkov, Jágr – J. Jokinen, Troheck, Smith – Pirri, Bjugstad, Shaw – Howden, MacKenzie, Knight

Rozhodčí: Leggo, Kimmerly – Wheler, Gibbons

Diváci: 16 839