Helas Brno – Zruč n/S 1:4 (kon.) | Rádio Krokodýl Brno – Hradec Králové 5:1 (kon.) | Slavia – Tango Brno 1:5 (kon.)
Chrudim – Sparta 8:2 (kon.) | Interobal Plzeň – Česká Lípa 10:5 (kon.) | Kladno – Vysoké Mýto 1:7 (kon.)
Helas Brno
1:4 (0:3)
FC Benago Zruč nad Sázavou
Pátek 22.01.2016, 19:40 • Městská sportovní hala míčových sportů, Vodova • 1. Futsal liga • 16. kolo

Je za námi utkání mezi domácím Helasem a hostujícím Benagem. Po první půli vedli hosté o tři branky, v druhé půli se povedlo po šesti minutách navýšit hostům skóre a Lardoso zvýšil na 0:4. V závěru utkání se hosté pokusili o hru bez brankáře, což potrestal Ivan Lacko, který překonal obranu hostí a snížil tak na konečných 1:4. (21:14:38)

39:51
    Aut pro hosty.

39:43
    Benago v tlaku a vypadá to, že se skóre již nepohne.

38:56
    Další šance domácích zůstává bez vstřelené branky, poněvadž se jim nepovedlo nasměrovat míč do prázdné brány.

38:32
    Helas Brno právě vstřelilo branku!
    David Cupák vybojoval míč, poslal jej na IVANA LACKA, který překonal obránce a trefil prázdnou branku. Asistence: David Cupák.

37:56
    Lacko se dostal do situace, kdy mezi ním a prázdnou brankou stál pouze obránce, ale nepochopitelně hledal spoluhráče.

37:35
    Hosté pokračují v powerplay.

37:31
    Oddechový čas pro hosty.

37:20
    Havlík zastavil rozbíhající se akci hostí.

36:51
    Hanuš se dostal ke střele, ale díky teči zamířil mimo tři tyče.

36:26
    Rodek se po tvrdém, ale čistém zákroku rozčiluje na rozhodčího, ten zůstává klidný.

35:40
    Míč se dostal ke Švihálkovi, ale ten nedokázal zamířit mezi tři tyče.

35:30
    Míč po obranném odkopu hostí na tribuně. Roh pro Helas.

35:04
    Žlutou kartu dostává Sýkora Radek (Helas Brno).

35:04
    Sýkora po krátké zasekávačce vystřelil a vyprášil rukavice Lardosa!

34:46
    Sýkora vybojoval aut. Utkání se již spíše dohrává.

34:02
    Další zbytečná ztráta míče na útočné polovině znamená návrat Danga do branky.

33:49
    Míč v autu, rozehrávat bude Helas, domácí budou hrát opět bez brankáře.

Kryštof Severa

Branky: 39. Lacko (D.) – 4. Brahimi (Belej), 10. Brahimi (Galvao), 15. Belej (Galvao), 26. Lardoso (Rodek)

Karty:   32. Švihálek Martin (HEL), 36. Sýkora Radek (HEL)

Helas Brno: Dang (Večeřa) – Cupák D."C", Schneider, Cupák V., Vlach, Pavliš, Havel, Sýkora, Šarkózy, Hanuš, Švihálek, Presl, Lacko
    FC Benago Zruč nad Sázavou: Lardoso (Bezstarosti, Pytloun) – Rodek, Brahimi, Diego, Galvao, Dvořák, Hochman, Belej, Sasák

Rozhodčí: Tomáš Markovský, Jiří Honěk