Hamburg – Kolín nad Rýnem 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Darmstadt 0:2 (kon.)
Hamburger SV
1:1 (0:1)
1. FC Kolín nad Rýnem
Neděle 07.02.2016, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Německá Bundesliga • 20. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle. (18:35:45)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 1:9. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:5.

Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný duel, který nakonec skončil nerozhodně 1:1. Do vedení šel Köln, ale Hamburk po změně stran zabral a vyrovnal. Žádná další branka už nepadla a týmy si tak body rozdělily.

90+1

90+1
    Rozhodčí přidal jednu minutku.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Žlutou kartu dostává Sven Schipplock (Hamburger SV).

87
    Míč poslal do vápna Mladenovič, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal.

86
    Rohový kop pro hosty.

85
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Josip Drmić, přichází Sven Schipplock.

83
    Hostující Mladenović se dostal ke střele, ale domácí Adler si i s tímto pokusem poradil.

81
    Posledních deset minutek je před námi, tak uvidíme, zda některý z celků něco kloudného vymyslí.

79
    Oba celky se tlačí dopředu, ale k vidění je v této fázi zápasu pouze mnoho nepřesných přihrávek.

77
    Po nepřesné přihrávce skončil míč v zámezí a rozehrávat tak bude René Adler, který nikam příliš nepospíchá.

75
    Je před námi posledních patnáct minutek a je jasné, že to bude ještě zajímavé a čeká nás velké drama.

73
    Žlutou kartu dostává Marcel Risse (1. FC Köln).

71
    Zahrozili i domácí, ale z přihrávky před branku nic nebylo, protože u míče byl jako první Timo Horn.

70
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Gojko Kačar, přichází Gideon Jung.