Club Brugge – Gent 1:0 (kon.) | Standard – Sint-Truiden 1:2 (kon.) | Lokeren – Oostende 0:1 (kon.)
Standard Lutych
1:2 (1:1)
Sint-Truiden VV
Neděle 07.02.2016, 18:00 • Stade Maurice Dufrasne • Belgická Jupiler Pro League • 25. kolo

Já se s vámi pro dnešek definitivně rozloučím a přeji poklidnou nedělní noc. (19:59:04)

V druhém poločase už nebyl Sint Truiden Lutychu tak vyrovnaným soupeře jako v první půli, paradoxně ale dokázali druhý poločas vyhrát a díky dvěma brankám Proschwitze si dnes odváží velice cenné tři body ze hřiště papírového favorita. Truiden tak dnešní výhrou udělal další důležitý krok k udržení se v nejvyšší belgické fotbalové soutěži.

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:3.
    Střely mimo: 3:1.
    Rohy: 8:6.

90+5

90+4
    Ve zmatku před brankou Truidenu se teď neskutečně blýskl hostující brankář a vytáhl parádní zákrok.

90+3
    Ještě jeden rohový kop pro Lutych.

90+2
    Domácí budou zahrávat standardní situaci a domácí trenér pobízí Valdése k vyběhnutí z brány.

90+2
    Žlutou kartu dostává Rodriguez (Sint-Truiden VV).

90+1
    Lutych v nepřetržitém obležení soupeřovi šestnáctky. Gólová akce ale ne a ne přijít.

88
    Teď ale Ono dokázal vybojovat rohový kop pro hosty.

87
    Závěrečný tlak domácích graduje. Sint Truiden brání v deseti hráčích, kteří pouze odkopávají balony na soupeřovu polovinu.

84
    Po rohovém kopu domácích přišlo zakončení, kterému scházel maximálně metr.

83
    Centrovaný balon teď proletěl hostujícím vápnem. Dvěma domácím hráčů scházel kousíček k jeho zasažení. Jediný kdo ale nakonec skončil v síti Truidenu byl Trebel.

82
    A další dlouhý odkop až na polovinu Lutychu.

81
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Gerkens, přichází Boli.

80
    Domácí odkopávají balon daleko od vlastní branky, tady už není prostor na chyby.