Admira – Salzburg 1:2 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
1:2 (0:0)
FC Red Bull Salzburg
Neděle 07.02.2016, 16:30 • BSFZ-Arena (Maria Enzersdorf) [Kapacita: 12 000] • Rakouská Bundesliga • 21. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (18:24:38)

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes byli o něco lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 1:2! Branky dnes začali padat až ve druhém poločase, konkrétně v 50. minutě se dokázal prosadit Berisha. Ihned o minutu později bylo však vyrovnáno, a to když se dokázal tvrdou střelou pod břevno prosadit Spiridonovič. Hosté si však dokázali vzít zpět své vedení v 74. minutě, a to když se dokázal prosadit Soriano. Hosté si tak po dnešní výhře 1:2 připisují do tabulky důležité tři body.

Držení míče: 41% – 59%
    Střely celkem: 12 – 11
    Střely na branku: 2 – 6

90+4

90+4
    Knasmüllner to zkusil přímo na branku, ale jeho pokus mířící do pravé šibenice skončil jen těsně vedle!

90+3
    Jeden z domácích hráčů byl nyní faulován velmi blízko hranice vápna soupeře a domácí tak budou zahrávat hodně zajímavý přímý kop.

90+3
    Hosté se nyní brání převaze domácích!

90+2
    Hosté momentálně drží míč na svých kopačkách, ale dopředu už příliš nepospíchají.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

88
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Daniel Toth a místo něj nastupuje mladíček Markus Blutsch.

88
    Berisha se dostal ke střele z hranice vápna, branku však přestřelil.

86
    Soriano se dostal ke střele z hranice vápna, jeho příliš nepovedenou střelu však dokázal Siebenhandl chytit.

85
    Domácí se nyní usadili s míčem na polovině soupeře.

83
    Minamino nyní poslal špatnou přihrávku poblíž hranice vápna soupeře k Sorianovi a míč tak získávají domácí.

82
    Monschein nyní dostal příliš dlouhou přihrávku za obránce od Knasmülnera a u míče tak byl dříve Walke.

80
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází kvůli zranění Yasin Pehlivan a místo něj nastupuje Bernardo.

79
    Pehlivan je nyní ošetřován na hrací ploše po jednom ze soubojů ve středu hřiště.

78
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Lukas Grozurek a místo něj nastupuje Christoph Monschein.