Lille – Rennes 1:1 (kon.) | Bordeaux – Saint-Étienne 1:4 (kon.) | Marseille – PSG 1:2 (kon.)
Girondins Bordeaux
1:4 (1:2)
AS Saint-Étienne
Neděle 07.02.2016, 17:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 25. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle. (18:51:11)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 7:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:23.

Je dobojováno. Sledovali jsme duel, který nakonec ovládl hostující celek, který se čtyřikrát prosadil a vzhledem k tomu, že jen jednou inkasoval, tak vyhrál 4:1. Saint-Étienne bylo dnes lepším celkem, podalo zodpovědný výkon a zaslouženě vyhrálo. Bordeaux tedy nemá ani bod.

90+2

90+2
    Žlutou kartu dostává Diego Contento (Girondins Bordeaux).

90+2
    Po potyčce uviděl ještě domácí Diabaté červenou kartu a musí ze hřiště!

90+1
    Rozhodčí přidal dvě minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Na trávníku se nic zajímavého neděje.

87
    Duel se už pouze dohrává. O vítězi je rozhodnuto, takže hosté už nikam nepospíchají a domácím se vůbec nedaří.

85
    Žlutou kartu dostává Cédric Yambéré (Girondins Bordeaux).

83
    K další střele se dostal hostující Sall, ale hradbu těl před sebou nepropálil a nic z toho tedy nebylo.

81
    Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké další branky. O vítězi už je rozhodnuto.

78
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Oussama Tannane, přichází Fabien Lemoine.

76
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Alexander Søderlund vymyslel zajímavou přihrávku, k míči se dostal NOLAN ROUX, který obešel posledního domácí hráče a chladnokrevně prostřelil Bernardomiho.
    76. Nolan ROUX - 1:4

75
    Debuchy se dostal ve vápně k míči, ale šlo vidět, že to je obránce a se zakončením si neporadil.

74
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Jaroslav Plašil, přichází Cheick Diabaté.
    71. Alexander SØDERLUND - 1:3

Jakub Kopřiva

Branky: 10. Yambéré (Plašil) – 5. Pajot, 8. Tannane (Corgnet), 71. Søderlund (Tannane), 76. Roux (Søderlund)

Karty:   22. Crivelli (BOR), 85. Yambéré (BOR), 90+2. Contento (BOR) – 18. Cohade (SET)   90+2. Diabaté (BOR)

Neproměněná penalta: 45. Søderlund (SET), brankář Bernardoni zneškodnil

Girondins Bordeaux: Bernardoni – Debuchy, Guilbert, Yambéré, Contento – Plašil (C) (74. Diabaté), Arambarri Rosa (46. Vada), Chantôme – Silva de Oliveira (71. T. Touré), Crivelli, Rolán.
    Náhradníci: Prior – Biyogo Poko, Sané, A. Traoré, Diabaté, Vada, T. Touré.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall (C), F. Pogba, Tabanou (55. Brison) – Pajot, Clément – Søderlund, Cohade, Corgnet (46. Roux) – Tannane (78. Lemoine).
    Náhradníci: Moulin – Brison, Malcuit, Roux, Lemoine, Maupay, Selnaes.