Ajax – Feyenoord 2:1 (kon.) | Graafschap – Nijmegen 1:1 (kon.) | Groningen – Cambuur 2:0 (kon.)
Utrecht – Eindhoven 0:2 (kon.)
FC Utrecht
0:2 (0:2)
PSV Eindhoven
Neděle 07.02.2016, 16:45 • Stadion Galgenwaard, Utrecht • Nizozemská Eredivisie • 22. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek nedělního večera. (18:40:07)

Fauly: 12:13.

PSV Eindhoven vítězí na stadionu Utrechtu o dvě branky 2:0. Když oba góly padly již v prvním poločase. O první se postaral Arias. O několik minut později navýšil vedení PSV druhým přesným zásahem Van Ginkel. Ve druhém poločase byli jednoznačně aktivnější domácí, větší šanci si však nevytvořili a tak dnes vítězí Eindhoven

90+4

90+3
    Ani dlouhý míč na Lugwiga se domácím nevydařil a míč tak mají znovu hráči PSV na svých kopačkách a kontrolují závěr zápasu.

90+2
    Rohový kop domácích znovu nepřinesl žádné nebezpečí pro Zoeta, který dnes nemuset řešit žádnou nepříjemnou situaci.

90+1
    Rozhodčí nastavuje v druhém poločase čtyři minuty.

89
    Rohový kop hostů končí jen na první tyči, kde míč odvrací z vápna Kaloon. U míče ale zůstávají hráči Eindhovenu.

88
    Hosté mohli ještě podtrhnout své vítězství. Míč do vápna se však dostal mezi dva útočníky PSV a Letschert už odkopává míč pryč z vápna.

87
    Pohotovou střelu vypustil z pravé nohy Narsingh. Jeho pokus po přihrávce od Van Ginkela končí jen vedle pravé tyče.

85
    Posledních zhruba osm minut pro domácí, aby vstřelenou branou ještě zdramatizovali úplný závěr zápasu.

84
    Nebezpečný míč z levé strany poslal před Zoeta Joosten. V malém vápně však nikdo z domácích nebyl a míč tak jen prošel vápnem.

83
    Do vápna se s míčem dostal střídající Schaars. Po několika zbytečných kličkách ho ale obírá o míč Leewin a posouvá míč rychle na polovinu Eindhovenu.

82
    O ojedinělou střelu se postaral hostující De Jong, který ale nepřekvapil skákavou střelou Ruitera.

81
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Florian Jozefzoon, přichází Stijn Schaars.

80
    Rychlý protiútok domácích končí u Hallera, který ve vyložené šanci trefuje míč jen vysoko na tribunu za brankou.

79
    Ani pokus z levé stany od Joostena se nevešel do branky. Míč končí jen v boční síti a Zoet nemusí zasahovat.

78
    Domácí se stále snaží něco vymyslet, ale všechny útočné akce končí před vápnem Eindhovenu.

76
    Rohový kop domácích končí jen na hlavě Leewina, který posílá míč mimo vápna. Následná střela z třiceti metrů Ruitera nezaskočila.