Levante – Barcelona 0:2 (kon.) | Real Betis – Valencia 1:0 (kon.) | Celta Vigo – Sevilla 1:1 (kon.)
Granada – Real Madrid 1:2 (kon.)
Real Betis
1:0 (0:0)
Valencia CF
Neděle 07.02.2016, 16:00 • Estadio Manuel Ruiz de Lopera, Sevilla • Španělská LaLiga • 23. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:52:33)
    Real Betis si dnes připisuje veledůležité vítězství

Utkání končí vítězstvím Betisu, který dnes potvrdil zlepšenou formu z poslední doby. Naopak hosté potvrdili, že se jim v poslední době vůbec nedaří, po debaklu 0:7 s Barcelonou přišla porážka i dnes. Není divu, Valencia toho moc nepředvedla, domácím se povedl alespoň druhý poločas, kdy byli aktivnější.

90+4

90+4
    Poslední minuta nastaveného času a domácím se podařilo vybojovat faul na polovině Valencie.

90+2
    Sudí nastavuje čtyři minuty, šance hostů alespoň na vyrovnání stále ještě žije.
    90+1. Druhý neuznaný gól v zápase, tentokrát sudí neuznali gól hostům.

90+1
    Hosté se již radovali z gólu, ale ani ten pro ofsajd neplatí, sudí tak dnes neuznali gól oběma týmům.

90
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Rubén Castro, přichází Didier Digard.

90
    Hodně nervózní závěr utkání, k vidění znovu spousta faulů.

89
    Za pískotu diváků kombinují hosté před pokutovým územím Betisu.

87
    Postup Valencie zastavuje odpískaný ofsajd, hostům se vůbec nedaří.

86
    Mezitím již Juan Vargas rozehrál volný kop, ale branku Valencie přestřelil.
    85. Červená karta po 2. žluté

85
    A přišlo to, co přijít muselo, druhou žlutou a následně červenou kartu dostává José Gayá (Valencia CF) za sražení Musondy u vlastní šestnáctky.

83
    Domácí se opět v pohodě ubránili, navíc je pískán ofsajd hostů.

82
    Další rohový kop pro hosty, tentokrát z levé strany.

81
    Rodrigo napálil míč na hranici pokutového území Betisu, ale branku soupeře netrefil.