FC Ferreira – Boavista 0:1 (kon.) | União Madeira – Moreirense 0:1 (kon.) | Coimbra – Nacional 2:2 (kon.)
Porto – Arouca 1:2 (kon.)
Academica de Coimbra
2:2 (1:0)
CD Nacional
Neděle 07.02.2016, 17:00 • Estádio EFAPEL • Portugalská Primeira Liga • 21. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:16:40)

Hodně kuriózní utkání je za námi! První poločas patřil jasně domácím, několik šancí vychytal Gottardi, ovšem v poslední minutě nestačil na Plangeho. Úvod druhé půle byl hodně zajímavý. Domácí si během pěti minut dali dva vlastní góly. Nejprve Oualembo, poté Ricardo. V poslední minutě zápasu ale srovnal Joao Real! To nemuselo být vše, protože ve čtvrté nastavené minutě ve stoprocentní šanci selhal hostující Pinho! Coimbra vstřelila čtyři branky, ale body si oba celky dělí!

90+5

90+5
    Nacional rozehrával ještě roh, ale ten žádný úspěch nepřinesl a nejspíše to bylo to poslední, co se v dnešním zápase událo!

90+4
    Ještě žlutá karta, tu vidí za zdržování i domácí brankář Trigueira.

90+4
    Neskutečné, hosté v obrovské šanci! Willyan našel Pinha, ovšem ten trestuhodně selhal ve stoprocentní příležitosti!

90+2
    Domácí ještě rozehrávali standartku. Jenže Gottardi to vyřešil skvěle.

90+1
    Hostující Fofana potrestán v první nastavené minutě žlutou kartou.

90+1
    Čtyři minuty přidává hlavní sudí nad rámec tohoto zápasu!

90
    Coimbra právě vstřelila branku!
    Jako bych to přivolal, máme srovnáno! JOAO REAL stál na konci úspěšné akce, díky které domácí srovnávají na 2:2!

89
    Odkop pro Trigueiru, domácí mají zhruba pět minut na vyrovnání.

88
    Hlavní sudí opět napomíná hostující fotbalisty, aby si pospíšili s rozehrávkou.

86
    Domácím už moc času nezbývá, Coimbra se nemůže dostat do žádné větší příležitosti.

85
    Brankář Gottardi zdržuje rozehrávku a vidí zaslouženou žlutou kartu za zdržování.

84
    Míč končí až za bránou Nacionalu a to bez pomoci nějakého hostujícího hráče. Bude to to odkop od brány.

83
    Nic z ní nebylo. Následná akce však přináší další roh pro domácí!

81
    Velmi zajímavá standartka pro domácí Coimbru!

80
    Nepřesná střela domácího Goncala, odkop od hostující brány.

79
    Mohlo to být o dvě branky! Rodrigo Pinho se dostal až do vápna a následně ke střele! Brankář Trigueira předvedl fantastický náskok a drží domácí naděje!

Štěpán Slovák

Branky: 45. Plange, 90. Real – 46. Oualembo (vla.), 50. Ricardo (vla.)

Karty:   66. Ivanildo (COI), 90+4. Trigueira (COI) – 85. Gottardi (NAC), 90+1. Fofana (NAC)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 6:6. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 13:17.
    Academica de Coimbra: (4-2-3-1) Trigueira – Oualembo (57. Gui), Ricardo, Joao Real, Rafa – Fernando, Leandro – Ivanildo (73. Marinho), Plange, Pedro Nuno (64. Rafael) – Goncalo
    Náhradníci: Marinho, Bouadia, Iago Santos, Gui, Piloto, Rafael, Lee

CD Nacional: (4-3-3) Gottardi – Aurélio, Alan, Correia, Sequeira – Nene (75. Fofana), Ghazal, Washington (46. Román) – Willyan, Ricarco Gomes (58. Rodrigo Pinho), Agra
    Náhradníci: Rui Silva, Fofana, Román, Miguel Rodrigues, Cerqueira, Witi, Rodrigo Pinho

Rozhodčí: Luís Ferreira – Nuno Manso, Bruno Trindade