Boston – Buffalo 2:1 (po pr.) | Ottawa – Toronto 6:1 (kon.) | Florida – Pittsburgh 2:3 (po pr.)
St. Louis – Minnesota 4:1 (kon.) | Nashville – San Jose 6:2 (kon.) | Dallas – Chicago 1:5 (kon.)
Colorado – Winnipeg 2:4 (kon.) | Vancouver – Calgary 1:4 (kon.) | Washington – Philadelphia 3:2 (kon.)
Montreal – Carolina 2:1 (1:0 po s.n.) | NY Islanders – Edmonton 8:1 (kon.)
Florida Panthers
2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)
Pittsburgh Penguins
Neděle 07.02.2016, 01:10 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Z mé strany je to pro tentokrát vše, někdy zase na počtenou! (03:56:27)

Tři hvězdy zápasu:

1. Kris Letang (PIT) 2+1
    2. Jussi Jokinen (FLA) 1+1
    3. Jeff Zatkoff (PIT) 40 zákroků, 2 góly, úsp. 95,2 %
    Z 0:2 na 3:2. Takový obrat dnes dokázali o play-off bojující Penguins.

Československá stopa:

Jaromír Jágr (FLA) 0+0, -1, 6 střel, čas na ledě 17:46

Střely na branku:

Florida: 42
    Pittsburgh: 35

Je dobojováno. Námi sledovaný duel se dá charakterizovat velmi stručně – pětapadesát minut hrála Florida, osm minut Pittsburgh. Hosté přesto vítězí – ačkoliv prohrávali už 0:2, Letang a Crosby poslali zápas do prodloužení, v němž svým druhým gólem v zápase rozhodl Kris Letang.

61:27 Kris LETANG - 2:3

61:27
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Obrat je dokonán, Tučňáci vítězí! Crosby dostal přihrávku od Daleyho a nesobecky nabil z druhé vlny si najíždějícímu KRISOVI LETANGOVI, který dnes už podruhé překonal Roberta Luonga! Asistence: Sidney Crosby, Trevor Daley.

61:06
    Kris Letang to zkusil od modré, ale gólman domácího celku zkušeně přerušil hru.

60:48
    Phil Kessel dobrých patnáct sekund jezdil s pukem na holi sem a tam, než z vrcholu kruhů vypálil a jeho projektil ještě dokázal tečovat Crosby, ale Luongo byl na svém místě!

60:08
    Tak to je skvělá možnost pro Pens – Jussi Jokinen (FLA) zatáhl za záchrannou brzdu, zahákoval unikajícího Letanga a vyfasoval dvouminutový trest.

60:01

Skutečně tomu tak je. Šedesát minut hry vítěze neurčilo, jelikož Tučňáci se prosadili dvakrát v závěrečné pětiminutovce a vynutili si prodloužení!

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:42
    Alex Petrovic nahodil puk do útočného pásma, prodloužení už je na dosah ruky.
    58:45 Sidney CROSBY - 2:2

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 27. Jokinen (Trocheck, Campbell), 50. Barkov (Jokinen) – 55. Letang (Crosby, Hörnqvist), 59. Crosby (Letang, Daley), 62. Letang (Crosby, Daley)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Campbell, Petrovic, Kulikov, Ekblad, Kampfer, Regner – Huberdeau, Barkov, Jágr – Jokinen, Trocheck, Smith – Pirri, Bjugstad, Shaw – Howden, MacKenzie, Thornton.
    Pittsburgh Penguins: Zatkoff (Fleury) – Määttä, Letang, Dumoulin, Daley, Lovejoy, Pouliot – Kunitz, Crosby, Hörnqvist – Hagelin, Cullen, Kessel – Kühnhackl, Sundqvist, Rust – Sheary, Porter, Wilson.

Rozhodčí: Charron, Hanson – Sharrers, Grandt

Diváci: 20295 (vyprodáno)