Piešťany – Skalica 0:0 (zruš.) | Zvolen – Poprad 4:3 (po pr.) | Martin – Trenčín 2:3 (kon.)
Košice – Žilina 2:3 (kon.) | Nitra – Banská Bystrica 4:3 (kon.)
HKM Zvolen
4:3 (2:1, 1:1, 0:1 - 1:0)
HK Poprad
sk Neděle 07.02.2016, 17:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR)

Vyrovnaný duel napokon v predĺžení rozhodol sviatočný strelec Ľubor Pokovič a dva body tak ostávajú pod Pustým hradom. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemny zvyšok víkendu. (19:11:49)

61:21 POKOVIČ - 4:3

61:21
    Zvolen dal gól!
    A je o víťazovi rozhodnuté! K puku sa po prihrávke od Juraja Juríka dostal obranca ĽUBOR POKOVIČ a strelou do ľavého dolného rohu prekonal Matúša Kostúra. Asistencie: Juraj Jurík, Bruno Mráz.

60:47
    Na opačnej strane povyzvŕtal domácu defenzívu Arne Kroták.

60:18
    Domáci sa usadili v obrannom pásme Popradu.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V riadnom hracom čase rozhodnutie nepadlo, uvidíme teda predĺženie a možno aj samostatné nájazdy.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:12
    Všetko sa už schyľuje k predĺženiu.

58:22
    Puk opustil ľadovú plochu a skončil v hľadisku. Vhadzovať sa bude v strednom pásme.

57:10
    Obrovská šanca Matúša Paločka, ale Baroš teraz podržal svoje mužstvo výrazným spôsobom!

56:06
    Je to obrovský boj o každý kúsok ľadu.

54:53
    Bomba Krejčího od modrej čiary končí v Kostúrovej lapačke.

53:44
    Sme svedkami vzájomného vylúčenia. Na strane Popadu je to Matúš Paločko a na strane HKm Juraj Jurík.

51:36
    Veľmi dobrá strela Krejčího a ešte lepší Kostúrov zákrok.

50:50
    Počas hry striedajú obe mužstvá, každý strelený gól už môže rozhodnúť.

49:08
    Dnešné stretnutie sleduje 1 083 divákov. Hanba na to, aký hokej predvádzajú túto sezónu domáci hokejisti.

Jakub Bartko

Branky a nahrávky: 6. Brabenec (Bagin, Puliš), 15. Jurík J., 24. Klhůfek (Jurík J., Mráz B.), 62. Pokovič (Jurík J., Mráz B.) – 4. Kasík (Kroták), 29. Koyš (Heizer), 44. Štrauch (Koyš)

HKM Zvolen: Baroš – Bagin, Juraško (C), D. Krejčí, Andersons. Demiters, Pokovič. F. Fekiač, A. Sloboda – Obdržálek, Brabenec (A), Puliš – Semorád, L. Jurík, Škvaridlo (A) – J. Jurík, B. Mráz, Klhůfek – Žilka, T. Klíma, P. Zuzin
    HK Poprad: Kostúr (Svoboda) – Suchý, Dinda, Šterbák, Fabian, Gáborčík, Kasík, Briják, Malina – Bartečko, Heizer, Koyš – Kroták, Bajaruns, Paločko – Rapáč R., Paukovček, Števuliak – Toma, Achs, Štrauch.

Rozhodčí: Konc J.- Holienka, Kollár.

Diváci: 1 083