K. Vary – Pardubice | 0:3 (kon.) | | | Litvínov – Plzeň | 3:1 (kon.) | | | Zlín – Chomutov | 4:1 (kon.) |
Liberec – Mladá Boleslav | 5:4 (po pr.) | | | Mountfield HK – Sparta | 4:2 (kon.) | | | Olomouc – Kometa Brno | 5:2 (kon.) |
Vítkovice – Třinec | 2:1 (po pr.) |
Jihlava – Kadaň | 2:0 (kon.) |
Boston – Buffalo | 2:1 (po pr.) | | | Ottawa – Toronto | 6:1 (kon.) | | | Florida – Pittsburgh | 2:3 (po pr.) |
St. Louis – Minnesota | 4:1 (kon.) | | | Nashville – San Jose | 6:2 (kon.) | | | Dallas – Chicago | 1:5 (kon.) |
Colorado – Winnipeg | 2:4 (kon.) | | | Vancouver – Calgary | 1:4 (kon.) | | | Washington – Philadelphia | 3:2 (kon.) |
Montreal – Carolina | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | NY Islanders – Edmonton | 8:1 (kon.) |
Minsk – Jokerit | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Salzburg – Znojmo | 4:1 (kon.) |
HC Litvínov – Poruba | 3:4 (0:1 po s.n.) |
HC Litvínov – Kladno | 2:3 (po pr.) | | | Třinec – Vítkovice | 6:3 (kon.) | | | Sparta – HC Litvínov | 6:1 (kon.) |
Písek – Ústí n/L | 2:14 (kon.) | | | Slavia – HC Plzeň | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Motor ČB – Jihlava | 4:2 (kon.) |
Pardubice – Mountfield HK | 2:3 (kon.) | | | PZ Kladno – Chomutov | 4:5 (kon.) | | | K. Vary – Kladno | 6:2 (kon.) |
Piešťany – Skalica | 0:0 (zruš.) | | | Zvolen – Poprad | 4:3 (po pr.) | | | Martin – Trenčín | 2:3 (kon.) |
Košice – Žilina | 2:3 (kon.) | | | Nitra – Banská Bystrica | 4:3 (kon.) |
Topoľčany – Pov. Bystrica | 3:0 (kon.) | | | Detva – Lipt. Mikuláš | 3:1 (kon.) | | | Nové Zámky – Senica | 5:2 (kon.) |
Spišská N. Ves – Bardejov | 4:2 (kon.) | | | Prešov – Trnava | 0:0 (zruš.) |
Č. Krumlov – Hluboká n.V. | 4:2 (kon.) | | | Rosice – Blansko | 4:7 (kon.) | | | Vlašim – Králův Dvůr | 1:4 (kon.) |
David Servis – Radomyšl | 7:3 (kon.) | | | Olympik – Kobra Praha B | 9:8 (1:0 po s.n.) | | | HC Varnsdorf – Lomnice n/P | 2:14 (kon.) |
Bohemians – Hvězda Praha | 1:7 (kon.) | | | Humpolec – Veselí nLuž. | 4:2 (kon.) | | | Tábor B – Soběslav | 5:6 (0:1 po s.n.) |
HC Boskovice – Vel. Meziříčí | 7:3 (kon.) | | | Moravská Třebová – Česká Třebová | 5:4 (kon.) | | | Světlá nS – Litomyšl | 6:5 (1:0 po s.n.) |
Chotěboř – Ledeč n. S. | 5:7 (kon.) | | | Choceň – Polička | 7:6 (kon.) | | | Uničov – Rožnov p. R. | 14:6 (kon.) |
Šternberk – Studénka | 3:6 (kon.) | | | Poděbrady – Lev Benešov | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Slaný – Mělník | 6:3 (kon.) |
Jaroměř – Nová Paka | 3:2 (kon.) | | | Nový Bydžov – HC Jičín | 8:1 (kon.) | | | Rakovník – Mladá Boleslav B | 5:3 (kon.) |
Žižkov Praha – Letňany | 3:6 (kon.) |
Vídeň – SOHO Olomouc | 0:5 (kont.) | | | Č.Budějovice – Studénka Sledge | 3:0 (kon.) |
Jihlava – Olomouc | 13:2 (kon.) |
Louny – Kadaň | 3:7 (kon.) |
Vsetín – Warriors Brno | 4:5 (0:1 po s.n.) |
konec
HC Košice
2:3
(2:0, 0:3, 0:0)
MsHK Žilina
Lukáš Pancurák
Branky a nahrávky:
6. Hrnka (Boltun, Dudáš), 20. Deyl (Šedivý, Bartánus) – 33. Handlovský (Valášek), 34. Konečný (TS), 35. Stupka (Handlovský, Ťavoda)
Rozhodčí: Štefik – Gajan, Smrek
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Košice:
Halász (Melicherčík) – Deyl, Dudáš, Šedivý, Macejko, Mikuš, Cebák – Bartánus, Suja, Varga – Bartoš, Jenčík, Spilar – Boltun, Češík, Hrnka – Šoltés, Bortňák, Lelkeš – Chovan, Hričina
Náhradníci:
Trenér:
MsHK Žilina: Tomek (Cibuľa) – Zaťko, Brejčák, Ťavoda, Makovský, Kurali, Leško, Mendrej – Novotný, Ro. Huna, Ri. Huna – Stupka, Valášek, Handlovský – Konečný, Drábek – Drevenák, Rehák, Rogoň
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
MsHK Žilina: Tomek (Cibuľa) – Zaťko, Brejčák, Ťavoda, Makovský, Kurali, Leško, Mendrej – Novotný, Ro. Huna, Ri. Huna – Stupka, Valášek, Handlovský – Konečný, Drábek – Drevenák, Rehák, Rogoň
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Štefik – Gajan, Smrek
Diváci:
S týmto konštatovaním a prianím pekného večera sa už s vami lúčime. Za pozornosť pri dnešnom prenose ďakuje v mene portálu Onlajny.eu Lukáš Pancurák. (19:09:13)