Saint-Malo – GFC Ajaccio 1:2 (kon.) | Granvillaise – FBBP 01 1:0 (po pr.) | Sochaux – Monaco 2:1 (kon.)
Union Sportive Saint-Malo
1:2 (1:0)
GFC Ajaccio
Úterý 09.02.2016, 21:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Francouzský pohár • Osmifinále

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:52:02)

Je dobojováno. Překvapení jsme se nedočkali, domácí Union sice vedl v poločase 1:0, ale ve druhém dějství Ajaccio zabralo a nakonec vyhrálo 2:1 a postoupilo do další fáze. Domácí v poháru končí, ale za své výkony se stydět rozhodně nemusí.

90+2

90+2
    Asi poslední akce v tomto zápase skončila ofsajdem hostů.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Ale z rohu nic nebylo a stav zápasu se nemění.

88
    Domácí vybojovali svůj první rohový kop.

86
    Domácí bojují, ale hosté kontrolují konec zápasu a kráčí za postupem.

84
    Ani z této akce nic nebylo. U míče jsou hosté, kteří kombinují na své polovině.

82
    Ale domácím se ve druhém poločase vůbec, ale vůbec nedaří a na remízový výsledek to nevypadá.
    Na zápas dorazilo 7 016 fanoušků, kteří se rozhodně nenudí.

80
    Domácí mají posledních deset minutek, aby s nepříznivým stavem něco udělali. Lehké to nebude.

78
    Hosté kontrolují své vedení a už nikam tolik nepospíchají, což je pochopitelné.

76
    GFCO Ajaccio právě vstřelilo branku!
    A hosté jdou zcela zaslouženě do vedení 2:1. Po několika pokusech se k míči dostal střídající KHALID BOUTAIB, který si věděl rady a poslal míč za domácího brankáře.

73
    Po další akci to vyzkoušel hostující Chermiti, ale jeho dělovce scházela přesnost.

71
    Posledních dvacet minutek mají oba celky na to, aby duel rozhodly. Je jasné, že konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.

69
    Domácí se dokázali ubránit, vydali se dopředu, ale o míč bleskově přišli a na tahu je tak opět prvoligový celek.

68
    Osmý roh pro Ajaccio.

67
    Obraz hry je stále stejný. Ve druhém poločase je na hřišti pouze jedno mužstvo, to hostující, které má obrovský tlak.