Motor ČB – Kladno 6:2 (kon.) | Jihlava – Most 1:3 (kon.) | Přerov – Benátky n/J 5:3 (kon.)
Šumperk – Prostějov 1:2 (po pr.) | Ústí n/L – Slavia 3:4 (0:2 po s.n.) | Litoměřice – Kadaň 3:2 (1:0 po s.n.)
Havířov – Třebíč 1:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HC Most
Středa 10.02.2016, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 50. kolo

S konstatováním, že HC Most stvrdil dobrou formu a vyhrál pátý zápas z posledních šesti, když porazil Jihlavu 3:1, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (20:29:05)

Ve třetí třetině již Mostečtí úspěšně ubránili jednogólový náskok. Po tom, co Tomáš Kaláb v závěru od modré při power-play trefil tyčku, ujali se puku hosté a Jakub Šrámek pečetil stav z pohledu Mostu na konečných 1:3.

59:37
    Most právě vstřelil branku!
    Na druhé straně po vyhození Alinče trefuje odkryté zařízení JAKUB ŠRÁMEK. Asitence: Jan Alinč.

59:30
    Smůla, smůla, smůla. Rána Tomáše Kalába od modré orazítkovala pravou tyčku.

58:53
    Harkabusova rána po otočce z mezikruží prošla vedle pravé tyčky.

58:50
    Zcela logicky přichází oddechový čas Dukly Jihlava, po kterém domácí gólman David Honzík zůstává na střídačce.

58:50
    Zakázané uvolnění hostí.

58:15
    Jihlavě prostě dnes není přáno. Důras si vybruslil před svatyni Řehoře, ovšem exjihlavský gólman jej vystál a nedal mu prostor ke střele. Semanova zblokovaná střela prolétla nad brankou a další rána Semana z vrcholu pravého kruhu málem lízala pravou tyčku.

57:29
    V situaci tři na jednoho výborně zneškodnil David Honzík střelu Jakuba Šrámka z pravé strany.

57:15
    Domácí se osvobozují a posílají kotouč do středního pásma.

57:09
    Ač bylo před Davidem Honzíkem spoustu hráčů, znovu lapačkou zneškodnil ránu od modré, nyní v podání Jiřího Zemana.

56:22
    Ránu Tomáše Doležala zhruba dva metry za modrou našel Honzík výborně ve své lapačce, odkud puk vyklepal a ještě rozehrál na spoluhráče.

56:16
    Mostečtí si při přesilovce spíše hlídají střední pásmo, jejich útočení není příliš přesvědčivé.

55:45
    Josef Skořepa ukořistil mezi kruhy odražený puk a zavezl jej na druhou stranu. Ušetřil tak svému týmu cenné vteřinky.

55:27
    Naděje Dukly zřejmě končí po tom, co v souboji v pravém rohu za brankou Řehoře podrazil Pavel Mrňa soupeře.

Na vyloučení: 4-7.

54:09
    Tlačenice na útočné modré Dukly vyzněla lépe pro Most, kotouč je ve středním pásmu a hosté se opět osvobozují. Navíc mají v této třetině střídačku blíže k obranné třetině.

53:27
    Pavel Smolka sice zavezl kotouč po pravé straně do pásma, ovšem zpětná nahrávka na obránce na modrou nevyšla, jelikož mostečtí beci se zaměřili na pozornou obranu středního pásma a do útočení se jim moc nechtělo.

52:55

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 37. Kaláb (Důras, Kolář) – 6. Smolka (Doležal), 21. Baránek (Havlíček, Alinč), 60. Šrámek (Alinč)

HC Dukla Jihlava: Honzík (Sáblík) – Bilčík, Kaláb, Šimek, Štebih, Parýzek, Dobrovolný – Jergl, Skořepa, Důras – Beránek, Mrňa, Kolář – Harkabus, Seman, Kohout – Šafář, Prokš, Březina. Trenér: Petr Vlk
    HC Most: M. Řehoř (Mouček) – Baránek, Hora, Strejček, Zeman, Kokeš, Černý, Cvrk – Šrámek, Havlíček, Kubinčák – Smolka, Alinč, Doležal – I. Řehoř, Rod, Nedrda – Slavíček, Rindoš. Trenér: Josef Beránek

Rozhodčí: Wagner – Ševic, Votrubec