Sarre Union – Lorient 0:4 (kon.) | Troyes – Saint-Étienne 1:2 (po pr.) | Bordeaux – Nantes 3:4 (po pr.)
PSG – Lyon 3:0 (kon.)
Paris Saint-Germain
3:0 (0:0)
Olympique Lyon
Středa 10.02.2016, 21:05Francouzský pohár • Osmifinále

A už se nic nestane. Dlouho byl stav utkání vyrovnání i ve druhém dějství, ale poté přišla smrtící patnáctiminutovka Paris Saint-Germain. Nejprve otevřel skóre v 62. minutě Ibrahimovič. Švédský hráč se poté prosadil i o čtyři minuty a na stadiónu PSG už tak bylo mnohem veseji. Ještě větší radost přidal v 75. minutě Cavani. V poháru jde tak dál zcela zaslouženě domácí tým. (22:56:51)

90+3

90+2
    Následoval rohový kop, ve kterém hostující tým neuspěl. Opět letící balón zachytila precizní obrana PSG. Domácí míří do útoku.

90+1
    Lyon opět u míče a v prostoru středového kruhu zakládá další pokus o útok.

90
    Nastavují se celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Gonalons byl v těžké pozici mezi dvěma protihráči. I tak se mu povedlo rozehrát na Ghezzala, jehož centr svůj cíl nenašel.

87
    Hosté zůstávají na útočné polovině a bojují. Od nich je rozhodně sympatické, že se ani za rozhodného stavu nevzdávají a bojují.

86
    Sám faulovaný se propracoval k centru a našel ve vápně hlavičku Koného. Ten v dobré pozici bránu netrefil.

85
    V zápětí se hra přerušuje, protože byl faulován Labidi. Bude to stadní situace pro Lyon. Jedna z mála posledních šancí, jak skórovat.

83
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Aurier, přichází Matuidi.

82
    Tentokrát postranní rozhodčí posoudil situaci správně. Nepustil do akce Cavaniho, jenž byl v jasném ofsajdu.

81
    Lyon se mus smířit s tím, že dnes se výhry nedočká. Přeci jen je PSG nad jejich síly a hraje se i nadále na obranné polovině Olympique.

80
    Domácí jsou v závěru velmi aktivní a užívají si každou vteřinu. Další gól mohl přidat Lucas, který ze skvělé pozice ale trefil jen tyč hostující brány.

78
    Žlutou kartu dostává Luiz (Olympique Lyon).

77
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Darder, přichází Grenier.

76
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Motta, přichází Luiz.
    75. CAVANI - 3:0

75
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Nebál bych se říct, že je o vítězi definitivně rozhodnuto, ačkoliv tento gól neměl platit! Hned dva hráči domácích zůstali v ofsajdu, ale hra pokračovala a po přihrávce do vápna zakončil ze vzduchu EDISON CAVANI, který krásnou střelou poslal balón do volné části na levé straně.