Salzburg – AS Řím 0:4 (kon.) | Příbram – CSKA Moskva 2:2 (5:4 po pen.) | Midtjylland – Atlético 4:4 (5:4 po pen.)
Celtic – Valencia 1:1 (3:4 po pen.) | Elfsborg – Real Madrid 1:3 (kon.)
IF Elfsborg
1:3 (0:0)
Real Madrid
Středa 10.02.2016, 18:00 • Borås Arena (Borås) • UEFA Youth League • Play-off

Je tu konec zápasu, po kterém se mohou radovat hostující fotbalisté Realu Madrid. Ti vyhráli na půdě švédského Elfsborgu 3:1 a zajistili si tak postup mezi nejlepších šestnáct týmů mládežnické Ligy mistrů. (19:52:11)

90+4

90+4
    O poslední zakončení se v zápase pokusil Dani Fernandez, gólman Olsson jeho ránu pokryl.

90+3
    Opět se ale místo šance domácích zrodil brejk hostů a budou to právě oni, kteří si na druhé straně hřiště zkusí také rohový kop.

90+2
    Domácí se ještě ve druhé minutě nastavení pokusí zápas zkorigovat po rohovém kopu.

90
    Již se hraje poslední minuta druhého poločasu. Uvidíme, o kolik minut bude druhý poločas nastavený.

89
    Mayoral podle rozhodčího nafilmoval pád ve vápně a dostává žlutou kartu.

88
    Domácí nyní již trochu rezignovali a jsou pod trvalým tlakem. Hosté mají závěr zápasu ve svých rukou.

86
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Febas, přichází Grau.

86
    Střídání v týmu IF Elfsborg: ze hřiště odchází Loyola-Nydén, přichází Varenhed.
    84. Borja MAYORAL - 1:3

84
    Real právě vstřelil branku!
    A je pravděpodobně definitivně rozhodnuto. Manu poslal míč na BORJU MAYORALA, který velmi pohodlně překonal gólmana Olssona – 1:3!

83
    Domácí se sice snaží, jenže vůbec se jim nedaří dostat se na polovinu soupeře.

81
    Z hranice vápna střílel Iglicar Berntsson, gólman Zidane ve velké pohodě zakročil.

80
    Zakončit se pokoušel střídající Seoane, jeho rána byla ale zblokovaná.

79
    Domácí začínají samozřejmě hrát vabank. Pokud chtějí pomýšlet na postup, musí bezpodmínečně vyrovnat.
    77. Hlavička Dreseviće

77
    Vyrovnat mohl nyní Dresević, který hlavičkoval na zadní tyči po rohovém kopu. Míč ale netrefil ideálně a poslal ho nad bránu.

76
    Pomalu se blíží konec normální hrací doby a tempo opět trochu povadlo. Hosté se snaží držet balon daleko od vlastní brány.