Detroit – Ottawa 3:1 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 0:3 (kon.) | Arizona – Vancouver 1:2 (kon.)
Pittsburgh Penguins
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
New York Rangers
Čtvrtek 11.02.2016, 02:00 • Consol Energy Center, Pittsburgh • NHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Už dnes v noci se však na Vás opět budu těšit u textového přenosu ze zápasu mezi týmy New York Islanders a Los Angeles Kings, které startuje v 01:00. Přeji dobrou noc nebo příjemné vstávání. (04:47:02)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Henrik Lundqvist (NYR) 34 zák., 0 gólů, 100%
    2. Kevin Hayes (NYR) 1+0
    3. Keith Yandle (NYR) 0+1

Skončilo utkání mezi Pittsburghem Penguins a New Yorkem Rangers. Byly k vidění celkem tři branky a všechny padly do sítě Tučňáků. Nejprve v 9. minutě otevřel skóre Kevin Hayes a na jeho trefu navázal v 45. minutě Dominic Moore. V 59. minutě přidal třetí zářez Jesper Fast a pečetil tak výhru svého týmu.

59:32
    Utkání se už dohrává jen z povinnosti. O výsledku duelu je už rozhodnuto.

59:00
    Probíhá poslední minuta zápasu.
    58:29 Jesper FAST - 0:3

58:29
    Rangers právě vstřelili branku!
    A je definitivně rozhodnuto! JESPER FAST, byl sice při střele faulován a natlačen na mantinel, ale ještě v pádu dokázal trefit prázdnou bránu. Bez asistence.

58:09
    Teď už je však Fleury opravdu na střídačce a domácí to zkoušejí v šesti lidech v poli.

57:30
    Fleury už už opouštěl svou klec, ale když viděl, že jeho spoluhráči kotouč ztratili, tak zase rychle zacouval zpět.

56:40
    Stepan nabil na modrou Marcu Staalovi, ale Fleury měl odkrytý výhled, a tak s jeho ranou neměl sebemenší problémy.

55:58
    Pens se snaží, co to dá, aby alespoň snížili. Ale vypadá to, že Rangers si už výhru vzít nenechají.

54:38
    Branková konstrukce zachránila i Lundqvista proti střele jednoho z hráčů Pittsburghu.

53:30
    Zuccarello si vybruslil z pravé strany do středu hřiště odkud trefuje pravou tyč Fleuryho svatyně.

53:06
    Zakázané uvolnění na straně Newyorčanů. Buly nařízeno v obranném pásmu hostů.

52:00
    Kreider opustil trestnou lavici a pokračuje se opět za vyrovnaného počtu hráčů na ledě.