Heracles – Alkmaar 3:6 (kon.) | Willem II – Graafschap 0:0 (kon.) | Kerkrade – Twente 0:1 (kon.)
Arnhem – Heerenveen 3:0 (kon.)
Roda JC Kerkrade
0:1 (0:0)
FC Twente
Sobota 13.02.2016, 19:45 • Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade • Nizozemská Eredivisie • 23. kolo

Dnešní utkání je u konce! Roda JC Kerkrade nepodala v domácím utkání s FC Twente špatný výkon, avšak prohrála 0:1!

První poločas dnešního bohužel branku nenabídl. Hned od úvodních minut bylo vidět, že se střetávají týmy s podobným herním stylem. Úvod vyšel lépe domácím, následně se o slovo přihlásili také hosté, nicméně žádnou velkou šanci si ani jeden z týmů nevytvořil!

Ani ve druhém poločase nebyl k vidění záživný fotbal! Domácí Milec měl velkou šanci v 61. minutě, nicméně tu promrhal. Na druhé straně se o minutu později prosadil Chinedu Ede, který rozhodl o vítězi dnešního utkání, neboť domácím se již vyrovnat nepodařilo!

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (21:37:12)

90+5

90+3
    Twente se ještě dostalo do velké šance! Střídající Zawada postupoval po pravé straně, a následnou přihrávkou našel Cabrala, jehož ránu však zablokoval Sankoh!

90+2
    Domácí celek se ještě pokouší něco se současným stavem udělat, nicméně Twente si počíná v závěru utkání velmi dobře po taktické stránce!

90+1
    Twente získalo míč na vlastní polovině, a postupovalo do rychlého protiútoku, který táhl van der Lely. Střídající hráče poslal k zemi nedovoleným zákrokem van Duinen.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!

89
    Domácí celek měl k dispozici standardní situaci, které se ujal Rutjes. Jeho centr nejdříve odvrátil van der Lely, nicméně míč zůstal před vápnem. Naštěstí pro hosty u něj byl jako první Zawada.

87
    Twente má momentálně míč pod kontrolou na vlastní polovině, a pokouší se s ním dostat co nejdále od branky Marsmana.

86
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Georgij Žukov, přichází Nathan Rutjes.
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Zakaria El Azzouzi, přichází Oskar Zawada.

85
    Ve středu hřiště si udělal prostor střídající Peterson, který natáhl ke střele. Jeho pokus však dokázali hráči Twente zablokovat!

84
    Twente mělo k dispozici zajímaovou standardní situaci, které se ujal Hakim Ziyech. Jeho centr měl najít ve vápně Uviniho, nicméně míč prolétl do zámezí, a van Leer pospíchá s rozehrávkou.
    Fanoušci Twente použili před zápasem i pyrotechniku

83
    Hostující celek sice na útočné polovině nic kloudného nevymyslel, nicméně ušetřil další cenné vteřinky navíc!

82
    Rodě se po delší době podařilo dostat míč na křídlo, odkud tentokrát odcentroval Ngombo. Jeho centr však dokázala odvrátit Andersena, a dopředu míří Twente.

81
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Marcos Gullón, přichází Fred Ngombo.

80
    Twente je sice v posledních minutách hodně pasivní, nicméně dokáže také vyrazit do zajímavý protiútoku. Ziyech postupoval po pravé straně, a následnou přihrávkou hledal Mokotja, u míče byl však první van Leer.

79
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Hidde ter Avest, přichází Peet Bijen.

78
    Twente se pokoušelo velmi aktivně napadat rozehrávku svého soupeře, a své ovoce to mále přineslo. Domácí celek se však dokázal z těžké siutace dostat ...

77
    Belgičan van Hyfte dostal hodně prostoru ve středu hřiště, dokázal se uvolnit, a z hranice vápna vypálil. Jeho povedená rána však i tak letěla nad branku!