Moreirense – Belenenses 2:3 (kon.) | Nacional – Sporting 0:4 (kon.) | Guimarães – Setúbal 2:2 (kon.)
Moreirense FC
2:3 (1:2)
CF OS Belenenses
Sobota 13.02.2016, 17:15Portugalská Primeira Liga • 22. kolo

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:16:43)

Je dobojováno! Domácí šli sice ve 12. minutě do vedení, když se z penalty prosadil Martins, ovšem do poločasu se ještě skóre otáčelo. Nejprve Aguilar, poté Sturgeon a v poločase tak platilo 1:2. Do druhého poločasu vstoupili hráči Moreirense lépe a srovnali znovu zásluhou Martinse. Domácí byli lepším týmem, ovšem při jednom z rohových kopů si neuhlídali Bakiče a bylo zle. Poté už se do šancí dostávali jen těžko a tři body tak putují na konto celku Belenenses.

90+4

90+3
    Další cenné vteřiny pro hosty. Střídající Tonel si pokryl míč a byl faulován. Domácí se nemůžou dostat do žádné šance a už to vypadá, že k tomu ani nebudou mít prostor.
    90+2. Ventura včas zachytává střílený centr.

90+2
    Ventura vyřešil centrovaný míč výborným výběhem a s rozehrávkou nyní vůbec nikam nespěchá.

90+1
    Hlavní sudí přidává tři minuty nad rámec druhého poločasu!

90+1
    Poslední střídání zápasu. Dohráno má Carlos Martins, které odchází ze hřiště velmi pomalým tempem. Na poslední minutky ho nahradí Tonel.

90
    Žlutou kartu viděl za následné postrčení také střelec dvou domácích branek Martins.

89
    V hlavní roli opět Medeiros, který znovu ve skluzu fauloval svého soupeře. Tentokráte už vidí žlutou kartu.

88
    Do konce zápasu už nezbývá pro domácí příliš mnoho času, navíc v těchto chvílích mají míč na svých kopačkách především hosté.

86
    Míč se snášel do vápna, Brandão jej ještě sklepával hlavou na svého spoluhráče, jenže ten byl uhlídán domácím Boatengem.

85
    Medeiros teď ve středu hřiště doslova nabral Aguilara a může být rád, že nevidí minimálně žlutou kartu.

84
    Poslední střídání na domácí straně. Nilda na závěrečné minuty nahradí Fati.

83
    Hráči Moreirense šli rychle do brejku, jenže Martins celou situaci vyřešil velmi špatně a nedokázal ani odcentrovat.

82
    Druhé střídání i na hostující straně. Ze hřiště pomalým krokem odchází Rosa, kterého nahradí Caeiro.

82
    Domácí rozehrávali roh, míč se odrazil k Danielsonovi, který však míjí hostující bránu.