Slovan Bratislava U21 – Senica 0:4 (kon.) | Karviná – Hlučín 5:0 (kon.) | Spiš. N. Ves – B. Bystrica 0:6 (kon.)
Kroměříž – Opava 0:2 (kon.) | Sokolov – Tachov 7:1 (kon.) | Chrudim – Hr. Králové 1:1 (kon.)
Olomouc B – Skalica 0:0 (kon.) | Vlašim – Táborsko 1:1 (kon.) | Podbrezová – Pohronie 3:2 (kon.)
Slovan Bratislava – Aalborg 3:3 (kon.) | Třinec – Vítkovice 6:0 (kon.) | Olimpija Lublaň – Žilina 0:2 (kon.)
MFK Chrudim
1:1 (0:1)
FC Hradec Králové
Sobota 13.02.2016, 11:00 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • Přípravný zápas

Utkání končí nerozhodným výsledkem 1:1, ani jedno z mužstev nemělo výraznější převahu a po dvou proměněných penaltách se tak celky rozejdou smírně. (12:40:07)

90

88
    Hradec Králové rozhodně nepodává výkon hodný aspirantovi na postup do nejvyšší soutěže. Chrudimští jsou svému soupeři vyrovnaným sokem.

86
    Rozhodující gól mohl vsítit čtyři minuty před koncem Petr Schwarz, který na pravé straně mnoho času, jenže se svojí šancí nenaložil vůbec dobře! Ze vzduchu se opřel do balonu, jenže ho poslal naprosto mimo!

84
    Nikoliv, hradecký tým se bez potíží ubránil.

83
    Chrudimští budou kopat rohový kop, přijde nějaká zajímavá příležitost?

80
    Zahraje si také Jan Vobejda, jenž na posledních deset minut vystřídá Janouška.

78
    Čas do konce zápasu se výrazně krátí, rozhodnutí mohlo přinést zakončení Filip Zorvan. Jeho střela zpoza vápna však přeletěla břevno Mrázkovy branky.

75
    Také Chrudim však myslí na útočení, Kroutil už už postupoval sám na brankáře, jenže všechno vzrušení bylo zbytečné. Píská se totiž ofsajd.

73
    Postupem času zvyšují hradečtí fotbalisté svoji aktivitu směrem dopředu, chrudimská defenzíva ale odolává.

71
    Nworah se tlačil k balonu v pokutovém území, nakonec však hodně nešetrně zasáhl brankáře Mrázka. Píská se útočný faul Hradce.

69
    Už to vypadalo, že se k zakončení dostane Pavel Krmaš, dobrým obranným zákrokem se však prezentoval Radouš.

67
    Další standardní situace před hradeckou brankou, Radouš ze vzduchu však míč na Ottmara poslat nedokázal. Na tahu je pro změnu Hradec.

65
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Stejně jako Mareš si i JAROSLAV KROUTIL poradil s nabídnutou příležitostí na jedničku a poslal balon do stejného místa jeho hradecký kolega – 1:1!

63
    Také Chrudim dostane příležitost kopat pokutový kop!

59
    A Pázler pro dnešek dohrál. Místo něj si připíše premiéru v hradeckém dresu nigerijský útočník Peter Nworah.

58
    Jan Pázler byl ostře poslán k zemi a nevypadá to s ním vůbec dobře, jedná se o zraněné levé koleno. Hradec již chystá střídání.

56
    Chrudimští posílají do hry čerstvou jedenáctku, Hradečtí pokračují i nadále ve stejné sestavě.

54
    Mastík u postranní čáry vykoupal Tomáše Malinského, následně ještě dokázal vyslat na zteč Kopeckého. Ten se ale do zakončení nedostal.

Petr Dejnožka

Branky: 65. Kroutil (pen.) – 28. Mareš (pen.)

MFK Chrudim:
    1. poločas: Trojan – Řezníček, Drahoš, Krčál, Mastík, S. Langr, Kesner, Sixta, Hauf, Kopecký, M. Langr.
    2. poločas: Mrázek – Valda, Radouš, Holeček, Malý, Ráliš, Luptovský, Opina, Hannich, Tlapák, Kroutil.

FC Hradec Králové: Lindr (46. Ottmar) – Nosek, Malinský (60. Trubač), Zorvan, Vlkanova, Krátký, Krmaš, Janoušek (80. Vobejda), Schwarz, Mareš, Pázler (59. Nworah)