New Jersey – Philadelphia 3:6 (kon.) | Washington – Los Angeles 3:1 (kon.) | Carolina – Winnipeg 2:1 (kon.)
Columbus – Boston 1:2 (po pr.) | Ottawa – Buffalo 2:1 (2:0 po s.n.) | Tampa – San Jose 2:4 (kon.)
St. Louis – Dallas 2:1 (po pr.) | Edmonton – Anaheim 3:5 (kon.)
New Jersey Devils
3:6 (1:1, 0:1, 2:4)
Philadelphia Flyers
Středa 17.02.2016, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Z mé strany to bude vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný den! (03:52:12)

Československá stopa v utkání:
    Radko Gudas (PHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 2:47 (v deváté minutě dostal trest do konce hry)
    Jakub Voráček (PHI) 1+0, 2 střely, čas na ledě 12:23
    Michal Neuvirth (PHI) 60 minut, 21 zákroků, 3 góly, 87,5%

1. Brayden Schenn (PHI) 1+2
    2. Claude Giroux (PHI) 0+3
    3. Wayne Simmonds (PHI) 1+1

Střely: 24:26 (8:8, 6:10, 10:8)

A je hotovo! Oba body si z Prudential Center nakonec odvezou Letci z Philadelphie, kteří svého soupeře zdolali v poměru 6:3. Domácí celek sice jako první otevřel skóre zápasu, posléze i dokázal vyrovnat na 2:2, ale o vítězství Flyers nakonec rozhodla třetí třetina. Během necelých pěti minut totiž hosté nastříleli tři branky, na což už Devils zareagovali pouze jedinou trefou.

Svěřenci kouče Johna Hynese tak na čtvrtou výhru nedosáhli, naopak Philadelphia po dvou prohrách s divizními rivaly vítězí.

59:23
    Flyers tak mohou zápas v poklidu dohrávat v útočném pásmu, pravděpodobně se tak už nic nestane.

58:55
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Bobby Farnham – 2 min. + 10 min. osobní trest, hrubost).

58:55
    Devils se pokusili vyrazit do rychlé útočné akce, ale Farnham se provinil ofsajdem. Následně se u střídačky Letců strhla velká strkanice, domácí útočník byl zjevně frustrovaný!
    58:08 Ryan WHITE - 3:6

58:08
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Tak už ne. Letci toho rychle využili a dávají šestou branku, když RYAN WHITE ze středního pásma neměl problém trefit prázdnou bránu New Jersey Devils! Asistence: Pierre-Édouard Bellemare a Chris VandeVelde.

58:01
    Cory Schneider míří z branky, hokejisté New Jersey Devils do zkusí se šesti hráči v poli! Podaří se jim zdramatizovat utkání?
    57:44 Kyle PALMIERI - 3:5

57:44
    Devils právě vstřelili branku!
    Tak možná ještě uvidíme drama. KYLE PALMIERI prolomil svou střeleckou smůlu, když se po dobré práci Schlemka uvolnil od levého mantinelu do lepší střelecké pozice, odkud posléze prostřelil Michala Neuvirtha! Asistence: David Schlemko.
    57:12 Jakub VORÁČEK - 2:5

57:12
    A máme zřejmě definitivně rozhodnuto! Domácí ani nevyzkouší hru bez brankáře, jelikož nyní zcela propadli v obraně. JAKUB VORÁČEK vzal v přečíslení dva na jednoho odpovědnost sám na sebe a střelou po zemi překonal Coryho Schneidera! Asistence: R.J. Umberger.

57:03
    Ihned po buly se Letci provinili zakázaným uvolněním.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 13. Kennedy (Moore, Boucher), 50. Tootoo (Helgeson), 58. Palmieri (Schlemko) – 18. Gostisbehere (Schenn, Giroux), 28. Schenn (Simmonds, Giroux), 53. Simmonds (Schenn, Giroux), 54. Cousins (Umberger, White), 58. Voráček (Umberger), 59. White (Bellemare, VandeVelde)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Larsson, Moore, Schlemko, Helgeson, Severson – Blandisi, Henrique, Stempniak – Kalinin, Zajac, Palmieri – Boucher, Josefson, Kennedy – Farnham, Gionta, Tootoo
    Philadelphia Flyers: Neuvirth (Mason) – MacDonald, Gostisbehere, Schultz, Streit, Medveděv, Gudas – Schenn, Giroux, Simmonds – Umberger, Cousins, Voráček – Read, Raffl, Gagner – VandeVelde, Bellemare, White

Rozhodčí: Kimmerly, Rank – Amell, Berg

Diváci: 15 482