Interobal Plzeň – Vysoké Mýto 7:0 (kon.) | Česká Lípa – Zruč n/S 8:20 (kon.)
Pátek 19.02.2016, 20:00 • hala Slavia VŠ Plzeň • 1. Futsal liga • 18. kolo

Konec zápasu. (21:30:09)

40
    Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LIKE. Asistence: Koc. Mladíček Like dostal přihrávku do běhu a po levé straně vystřelil do odkryté branky.

39
    Patý akumulovaný faul domácích. 5:3

38
    Domácí Interobal chce již udržet výhru a dohrát. Sochůrek se v brance proti vysokým útočníkům Nejzbachu snaží na maximum.

37
    Necelé tři minuty do konce... Vnuk leží na hřišti. Nikdo střet neviděl, ale kapitán domácích má na souboj s hráčem hostí svůj názor. Tomáš Vnuk odchází s bolestí levého kolene.

36
    Autorem branky je KOC. Asistence: Štrajt. Plzeň jedéééém... Přesná přihrávka od Mikiho Štrajta přišla před bránku Gerčáka a Venca "klička" Koc chytrou tečí dává další krásný gól.

35
    Oddechový čas pro domácí.

34
    Power-play tentokrát s Gerčákem. Plzeň již chce výsledek ubránit.

32
    Nejzbach spěchal na Sochůrka ve třech, ale hráč hostů přestřelil. Jinak se hra přitvrzuje a na fauly je to 4:3.

31
    Autorem branky je ŠÍŠA. Asistence: Koc. Venca Koc přihrál Šíšovi a ten prostřelil mezi nohama obránce a dává do prázdné. Plzeň dává "Bůra."

29
    Hosté začínají hrát power-play. Brankářem se stává Vagner.

28
    Sochůrek dobře vystál střelu.

28
    Plzeň fauluje na desítce a Mýto bude mít příležitost. Na fauly 3:1

26
    Autorem branky je VNUK. Asistence: Hibler. Lukáš Hibler sebral míč obránci a po pravé straně pelášil na Gerčáka... vystřelil a nastřelil tyč... míč došel až k Vnukovi, který hned nezakončil a na pohodičku došel na šestku a k tyči dal Nejzbachu čtvrtou branku.

24
    Mýto teď ve velké příležitosti. Fidler se dostal před brankáře Sochůrka, ale míč nasměroval mimo tři tyče.

22
    Druhý poločas jede nahoru dolů... další gól a ani příležitost ke gólu nebyla.

21

20

17
    Autorem branky je HIBLER. Asistence: Vnuk. Hibler dostal výbornou přihrávku od Vnuka a poslal za záda Gerčáka krásného "angličana."

Michael Sinkule

Branky: 8. Koc (Šíša), 12. Štrajt (Koc), 17. Hibler (Vnuk), 26. Vnuk (Hibler), 31. Šíša (Koc), 36. Koc (Štrajt), 40. Like (Koc)

SK Interobal Plzeň: Sochůrek, Landrgott – Stejskal, Vnuk (C), Hibler, Like, Dobiáš, Forman, Koc, Štrajt, Böhm, Mariánus, Šíša, Mižár
    1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Gerčák, Simon – Sklenář, Jeníček, Michalec, Vagner, Vladyka (C), Šabata, Vodrážka, Münzberger, Fidler

Rozhodčí: Henych, Cílek