SK Slavia Praha
4:2 (2:2)
SK Interobal Plzeň
Neděle 28.02.2016, 19:451. Futsal liga • 19. kolo

Je konec, ve druhém poločase padaly branky už jenom do sítě Plzně, proto dnes vítězí v poměru 4:2 Slavie Praha. Plzeň však předvedla také výborný výkon, diváci, kteří dorazili do hlavního města na dnešní futsal, tak rozhodně zklamaní nejsou. (21:31:24)

40
    Na 5:2 to zkoušel ještě přes celé hřiště Hrdina, branku nicméně netrefuje.

40
    Střílel Vnuk, balón ale přes několik hráčů neprocedil.

40
    Do konce zbývá dvacet vteřin, míč navíc získává Slavie, která už dvoubrankové vedení s největší pravděpodobností udrží.

40
    Poslední vteřiny zápasu se odehrávají před brankou domácích, kde Plzeň kombinuje a snaží se ještě snížit.

39
    Už se znovu hraje, hosté pokračují bez brankáře.

39
    Oddechový čas pro hosty.

39
    Plzeň už zkouší power play a hned z toho mohlo být sníženo, po otočce jednoho z hostů ale letí míč vedle branky.

39
    Domácí Novotný vykopává po jedné z další akce hostů balón skoro až z brankové čáry!

38
    Štrajt ale z deseti metrů přestřeluje!

38
    Kasýk odchází za pomoci člena z týmu, snad bude brzy v pořádku.

38
    Zraky se ale upírají na hostujícího hráče, protože Kasýk se stále nezvedá z palubovky, vypadá to na zranění nohy.

38
    Faulován byl hostující Kasýk a bude to desetimetrový kop pro Interobal!

37
    Na druhé straně přichází pátý faul i od Slavie, tudíž už je to i v této statistice z druhého poločasu 5:5!

36
    Hrdina předvedl několik kliček, poté se s míčem dostal na pravou stranu. Z této pozice se ještě pokoušel najít na zadní tyči Sedláčka, který by zakončoval do prázdné brány, nebýt ovšem skvělého obranného zákroku jednoho z vracejících se hráčů.

36
    Slavia právě vstřelila branku!
    FRANTIŠEK SEDLÁČEK poslal balón k pravé tyčce, což znamená čtvrtý gól domácích a možná i rozhodující trefu – 4:2.

36
    Matějka byl zfaulován na levé straně, proto bude mít Slavie výhodu dalšího desetimetrového kopu.

35
    Nyní se zase hraje blíže k brance Sochůrka.

Ondřej Novotný

Branky: 17. Kilián (Oliva), 18. Novotný (Lištván), 32. Oliva, 36. Sedláček – 8. Böhm (Šíša), 19. Štrajt (10 m kop)

Karty:   29. Novotný (SLA) – 23. Vnuk (PLZ), 29. Šíša (PLZ), 30. Böhm (PLZ)

SK Slavia Praha: Vahala (Bartůněk) – Nguyen, Novotný, Sedláček, Salák, Kilián, Oliva, Borkovec, Lištván, Homola, Míča, Hrdina, Matějka (c).
    SK Interobal Plzeň: Sochůrek (Landrgott) – Mariánus, Štrajt, Šíša, Koc, Forman, Stejskal, Böhm, Vnuk (c), Hibler, Dobiáš, Kasýk, Like.

Rozhodčí: Melničuk – Černý