Pardubice – Královské Vinohrady 4:2 (kon.) | Ostrava – Litvínov 9:4 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
9:4 (1:1, 1:2, 7:1) Stav série: 2:0
SK Bivoj Litvínov
Neděle 06.03.2016, 17:00 • ČPP Aréna Ostrava • Play-down Livesport Superligy florbalu • 1. kolo

Konec zápasu. (19:17:26)

59:24
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Za Litvínov snižuje ONDŘEJ HERTL. Asistence: Martin Hruška.

57:11
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ SVAČINKA. Asistence: Dominik Eichner.

56:33
    Vyloučení v týmu SK Bivoj Litvínov (Viktor Hocelík – 2 minuty, Hrubost).

55:44
    Za hosty nedal trestné střílení Michal Skuhrovec.

55:44
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Filip Hrabal – 2 minuty, Sekání).

55:39
    Vyloučení v týmu SK Bivoj Litvínov (Tomáš Skalitz – 2 minuty, Špatné střídání).

53:14
    Autorem branky je FILIP HRABAL.

52:19
    Další branku domácích dává TOMÁŠ VOJTÍŠEK. Asistence: Filip Hrabal.

50:06
    Bivoj začíná zápas ztrácet. Prosadil se DOMINIK EICHNER. Asistence: Petr Trulík.

49:14
    A další využitá početní výhoda. Gól dává ADAM ZBOŘIL. Asistence: Tomáš Šimíček.

48:40
    Pro domácí bylo nařízeno trestné střílení, které ale nebylo proměněno Eichnerem.

48:40
    Vyloučení v týmu SK Bivoj Litvínov (Jiří Horák – 2 minuty, Vysoká hůl).

46:20
    A domácí už vedou. Přesilovku využil VÁCLAV KOMAČKA. Asistence. Petr Trulík.

46:11
    Vyloučení v týmu SK Bivoj Litvínov (Tomáš Skalitz – 2 minuty, zdržování hry).

45:00
    Hulič byl v další dobré šanci, ale nedal.

42:47
    A zase je vyrovnáno! PATRIK ŠIMÍČEK nahrávku Vojtíška proměnil v gól. Asistence: Tomáš Vojtíšek.

42:00
    Skalitz zblízka nepřekonal Laju.

40:01

Jakub Kudláč

Hledáme zpravodaje pro tým SK Bivoj Litvínov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 11. Komačka (Vojtíšek), 23. Trulík, 43. Šimíček (Vojtíšek), 47. Komačka (Trulík), 50. Zbořil (Šimíček), 51. Eichner (Trulík), 53. Vojtíšek (Hrabal), 54. Hrabal, 58. Svačinka (Eichner) – 18. Kropáček (Hulič), 32. Kropáček (Hulič), 38. Pecháček (Hulič), 60. Hertl (Hruška)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Klobučník) – Svačinka, Lipový, Eichner, Plíhal, Komačka, Zbořil – Smeták, Truhlík, Šimčík, Kubíček, Hrabal, Dombrovský, Šimíček, Klečka, Vojtíšek, Křiva, Ondračka
    SK Bivoj Litvínov: Hruška (Beránek) – Horák, Werner, Chládek, Černý, Khek – Kašpárek, Kropáček, Hocelík, Hulič, Hertl, Plomer, Krejčí, Skalitz, Pecháček, Skuhrovec

Rozhodčí: Lukáš Svrček a Radim Waliczko