Žilina – Košice 4:8 (kon.) | M-Šport Trenčín – Florko Košice 3:4 (po s.n.)
po s.n.
M-Šport Salming Team Trenčín
3:4 (1:1, 2:0, 0:2 - 0:0)
FbO Florko Košice
sk Neděle 27.03.2016, 16:00 • Zamarovce - Športové centrum • Slovenská Salming extraliga mužů • Semifinále

S konštatovaním, že Florko Košice zvíťazilo 4:3 po samostatných nájazdoch a postúpilo do finále extraligy, sa s vami lúčime. Ďakujeme za pozornosť a prajeme pekný zvyšok dňa. (18:49:30)

Florko Košice postupujú do finále florbalovej extraligy! Košičania víťazia v dnešnom zápase nad M-Šport Salming Team Trenčín 4:3 po samostatných nájazdoch a celkovo v sérii zvíťazili 3:1 na zápasy.

Sledovali sme mimoriadne dramatický duel, v ktorom Trenčania prišli v tretej tretine o dvojgólový náskok. Napokon boli pred krásnou návštevou šťastnejší hostia.

Uvidíme tak košické finále – Florko Košice vs. ATU Košice!

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím FbO Florko Košice.

Rozhodujúci presný zásah zaznamenal LUKÁŠ BLAŠKO!

Samostatné nájazdy začínajú.

Uvidíme samostatné nájazdy, ktoré rozhodnú o víťazovi štvrtého zápasu!

56:49
    Košičania si znova zahrajú presilovú hru. Ich vďaky putujú k Matúšovi Macharovi, ktorého nohy vedú na trestnú lavicu.

45:56
    Trest za hrubosť zaznel pre Petra Heleša.

45:56
    Florko Košice dali gól!

Znova tu máme remízu! LUKÁŠ BLAŠKO posiela loptičku medzi tri tyče za súperovým brankárom. Spoločnosť mu pri tom robí Ján Segľa.

44:01

Florko sa v druhej tretine gólovo odmĺčalo, no teraz to dobieha. Domáceho brankára prekonáva MARIÁN ZEMEN.
    Asistencia: Ján Segľa

Pred nami je tretia tretina, ktorá rozhodne o ďalšom priebehu Extraligy mužov a možno aj o finalistovi.
    ATU Košice si už zabezpečilo miestenku vo finále. Proti komu nastúpia?

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

36:23
    M-Šport Salming Team Trenčín dáva gól!

Domáci zvyšujú gólový náskok! Súperovu bránu prevetráva MIROSLAV MIKOLAJ. Pri tejto útočnej akcii mu asistuje Peter Heleš.