1:3 (1:0, 0:0, 0:3)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 15.04.2016, 18:00 • ZS Eden • Baráž o extraligu • 8. kolo

Z mé strany je to pro dnešní večer vše, loučím se s vámi a brzy se těščím na shledanou. (20:33:11)

Dnešní utkání je za námi. Vedení se ujali slávisté, kteří udeřili jako jediní v první třetině. Ve druhé části gól nepadl, ve třetí ale zaveleli Západočeši k velkému obratu, trefili se hned třikrát a nakonec si po výhře 3:1 odvážejí z Edenu všechny tři body.

59:47 Tomáš RACHŮNEK - 1:3

59:47
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    O vítězi je rozhodnuto! TOMÁŠ RACHŮNEK se protáhl po pravém křídle a trefou do prázdné branky stvrzuje dnešní vítězství Karlových Varů. Asistence: Rostislav Marosz.

59:40
    Pražané to znovu zkouší v šesti!

59:22
    Karlovarští dostali puk do střední třetiny, kde nakonec kotouč vypadl z kluziště. Hylák se ještě vrátí do branky.

59:14
    Hned po vyhraném vhazování zkoušeli hosté trefit odkrytou klec, neúspěšně – icing.

59:09
    Mikulík několikrát obkroužil Závorkovu klec, následně nabil Davidu Hruškovi, střelu slávistického kapitána ale dokázal Závorka zneškodnit a následně puk také podržet.

58:42
    Zakázané uvolnění hostů a Pražané si berou logicky oddechový čas.

58:36
    Po Mikulíkově zadovce zpoza branky pálil z první Jiránek, Závorka ale puk zastavil výborným zákrokem betonem!

58:20
    Domácí to zkouší bez brankáře!

58:08
    Pražanům nevyšla rozehrávka, píská se zakázané uvolnění.

58:00
    Dnešní utkání sleduje 3548 diváků.

57:35
    Svoboda jel s Maroszem ve dvou proti jedinému obránci, Marosz udělal kličku i Hylákovi, když ale chtěl zakončit do prázdné klece, puk mu přeskočil čepel!

56:18
    Slávisté sice kombinují s pukem, jenže ve vlastním pásmu, vůbec se jim nedaří prokombinovat se do šance.

55:37
    V něm se ale domácí dlouho neudrželi, o puk totiž velice rychle přišli.

55:05
    Po Krstevově nahození zasáhl jeden z hostů puk vysokou holí, čehož si také rozhodčí všimli a přesouvají hru do pásma Varů.

54:22
    Teď budou ale muset začít ve vlastní třetině, protože hosté dokázali zašlápnout puk v rohu za Hylákem.

Adam Kolář

Branky a nahrávky: 16. Markovič (Vas) – 44. Marosz (Rachůnek), 45. Kůs, 60. Rachůnek (Marosz)

HC Slavia Praha: Hylák (Král) – M. Hruška, Knot, Krstev, Andrlík, Hraško, Pavlin – Mikulík, Šafránek, D. Hruška (C) – Ondráček, Tuominen, Jiránek – Čermák, Vas, Markovič – Bahenský, Kašpařík, Micka – Andres.
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – M. Rohan, Sičák, Gulaši, J. Tomeček, Dvořák, Redlihs, Baránek, Weinhold – Vachovec, Skuhravý, Huna – Koblasa, Kůs, Haščák – Rachůnek, Marosz, Svoboda – T. Rohan, V. Tomeček.

Rozhodčí: Pešina, Polák – Barvíř, Blümel