Rádio Krokodýl Brno – Zruč n/S 2:3 (kon.) | Tango Brno – Chrudim 3:7 (kon.)
3:7 (1:3) Stav série: 0:2
FK Chrudim
Středa 20.04.2016, 20:00Play off 1. futsal ligy • Čtvrtfinále

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy příště u onlajnů napočtenou. (21:53:39)

A je konec! Velice vyhrocené utkání, ve kterém jsme mohli vidět celkem 6 žlutých karet a jednu červenou. Pojďme si zrekapitulovat druhý poločas tohoto utkání.
    V druhé půli se na první branku čekalo až do osmadvacáté minuty, kdy se trefil Sidnei, na jeho branku reagoval celek domácích hrou bez brankáře. V té se však prosadili hosté, nejprve vybojoval míč Felipe a z půlky poslal míč do sít a poté si při powerplay rozebrali obranu domácích a trefil se opět Sidnei. Snížení přišlo v čase 38:28, kdy se trefil domácí Doubravský, který vybojoval míč na Koudelkovi. V brance domácích v té době již chytal Ondřej Bočánek. Toho překonal 80 vteřin před koncem Záruba, který zakončil brejk svého celku. 28 vteřin před koncem jsme mohli vidět penaltu, kterou proměnil Bočánek a dal tak skóre konečnou podobu 3:7.

39:50
    Utkání se již v klidu dohraje.

39:42
    Domácí nerozehráli v povoleném limitu, míč se stěhuje na stranu Chrudimi.

39:41
    Aut pro domácí.

39:32
    Tango Brno právě vstřelilo branku!
    Brankář ONDŘEJ BOČÁNEK nezaváhal a chladnokrevně poslal míč do horních pater branky Žďánského.

39:32
    Na penaltu se staví Ondřej Bočánek.

39:32
    Nařízena penalta pro domácí! Slováček stáhl svého soupeře a dostává žlutou kartu.

39:10
    Hosté se i v oslabení prezentují aktivním presinkem.

39:10
    Felipe fauloval domácího hráče a dostává svou druhou žlutou kartu, to znamená červenou.

38:57
    Záruba trefil tyč branky domácích!

38:40
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Tak ani Bočánek nezůstane ušetřen gólového hladu hostí! Slováček předložil v brejku míč RADIMU ZÁRUBOVI a ten si věděl rady. Asistence: Matěj Slováček.

38:28
    A máme tu snížení! BOHUMÍR DOUBRAVSKÝ obral o míč Koudelku a překonal brankáře Žďánského mezi nohy. Bez asistence.

37:55
    Na hřišti se objevil také domácí cizinec, Oleksandr Denysiuk.

36:50
    Střídání brankářů na straně domácích, odstoupil Zrzavý, nastoupil Ondřej Bočánek.

36:47
    Koudelka si potáhl míč na střed a trefil tyčku!

36:09
    Sidnei se dostal ke střele a protáhl domácího Zrzavého, ten předvedl důležitý zákrok.

Kryštof Severa

Branky: 15. Cenek (Doubravský), 39. Doubravský, 40. Bočánek (pen.) – 4. Marcinho (Max), 5. Felipe (Koudelka), 17. Záruba, 28. Sidnei (Záruba), 35. Felipe, 35. Sidnei (Slováček), 39. Záruba (Slováček)

Karty:   12. Řezniček (TAN), 34. Svoboda (TAN) – 10. Koudelka (CHR), 17. Felipe (CHR), 40. Slováček (CHR)   40. Felipe (CHR)

FC Tango Brno: Zrzavý (17. Bočánek) – Chadzidis (C), Vlček, Cenek, Svoboda, Prokeš, Buršík, Gremmel, Řezníček, Hudaček, Doubravský, Máša, Denysiuk
    FK Chrudim: Žďánský (Meller) – Záruba, Max, Koudelka, Sidnei, Kovács, Marcinho, Rešetár (C), Slováček, Felipe

Rozhodčí: Martin Štipčák, Martin Kabeláč (Michal Gasnárek)