Tampa – NY Islanders 4:1 (kon.) | Washington – Pittsburgh 1:2 (kon.) | Dallas – St. Louis 3:4 (po pr.)
Washington Capitals
1:2 (0:0, 0:1, 1:1) Stav série: 1:1
Pittsburgh Penguins
Neděle 01.05.2016, 02:30 • Verizon Center, Washington • Play-off NHL • Semifinále V. konference

Pro dnešek je to ode mne vše, přeji vám hezkou neděli! A někdy u onlajnů napočtenou. (05:25:03)

Do dnešního utkání nezasáhl žádný Čech ani Slovák.

1. Braden Holtby (WSH) 33 zák., 2 góly, 94,3%
    2. Eric Fehr (PIT) 1+0
    3. Matt Niskanen (WSH) 0+0

Je za námi druhé utkání této série, ve kterém poráží hostující Penguins domácí Capitals poměrem 1:2. Pojďme si připomenout dění ve třetí třetině. Domácím s povedlo z první větší šance srovnat, když se na brankovišti zorientoval Johansson. Do vedení mohli jít domácí nejprve po šanci Oshieho, nebo poté Bäckströma, ale ani jeden z domácích hokejistů se neprosadil. Velikou šanci měl Burakovsky, ale nedokázal přehodit Murraye před odkrytou klecí. Neproměněné šance domácích potrestal v sedmapadesáté minutě Eric Fehr, když tečoval za záda Holtbyho puk po pasu od Malkina a rozhodl tak dnešní duel.
    Sidney Crosby dnes nebodoval, Pittsburgh ale veze cennou výhru

59:47
    Oddechový čas pro domácí.
    59:47 Gólman Penguins tímto parádním zákrokem umlčel domácí fanoušky

59:47
    Murray si připsal další excelentní zákrok, když semaforem vychytal střelu z voleje domácího forvarda!

59:25
    Domácí mimo útočné pásmo.

59:14
    Murray opět podržel svůj tým.

58:52
    Carlsonova střela končí na betonech Murraye.

58:46
    Hosté opět vyhazují na icing.

58:35
    Murray ukazuje proč je jedničkou Pens! Počkal si na střelu od modré čáry a schoval ji pod svými betony.

58:31
    Zakázané uvolnění Pittsburghu. Domácím se krátí čas.