Stosurová – Šafářová 0:0 (zruš.) | Cibulková – Garcíaová 2:1 (kon.)
Caroline Garcíaová
1
6 3 4
sk Úterý 03.05.2016, 16:31WTA Madrid - Mutua Madrid Open (antuka) • 2. kolo

Dominika si pripisuje na svoje konto jedno z najpamätnejších víťazstiev! Prvý set prehrala 0:6, v druhom prehrávala 0:3, ale Dominika ukázala srdce bojovníčky. Získala 6 gemov v rade a tretí set bol už mimoriadne vyrovnaný. Obe hráčky hrali parádne, nechceli ani jedna pustiť svoje podanie. O prelom sa postarala až Dominika, ktorá sa v treťom kole stretne s Ruskou Pavlyuchenkovou. Ďakujem vám za pozornosť. Dovidenia. (18:25:14)

Koniec zápasu

6:4
    Garciová mala obrovské šťastie! Jej druhé podanie šuchlo pásku, ale dopadlo do miest, kde sa má servovať. Na druhýkrát už toľko šťastia nemala. Loptička sa po odraze od pásky ocitla v aute!

A-40
    Cibulková získava prvý mečbol! Loptičku poslala presne na čiaru. Francúzska bez šance.

40-40
    Cibulková sa po dobrom servise súperky dostala do hry a donútila ju chybovať. Garciová poslala loptičku do siete.

30-40
    Garciová si vypomáha s dobrým servisom. Jej tvrdé podanie poslala Dominika do autu.

30-30
    Garciová najskôr vyhnala Dominiku von z kurtu a následne jej poslala loptičku do druhej strany.

30-15
    Cibulková trafila nečistý úder, ktorý bol veľmi krátky a jej súperka poslala loptičku do autu.