Vel. Meziříčí – Vyškov 0:3 (kon.) | Kroměříž – Líšeň 4:1 (kon.) | Uničov – Zlín B 4:1 (kon.)
Břeclav – HFK Olomouc 2:1 (kon.) | Prostějov – Vítkovice 1:2 (kon.) | Zlínsko – Hulín 1:0 (kon.)
Slovácko B – Hlučín 3:0 (kon.) | Třebíč – Mohelnice 1:2 (kon.)
HFK Třebíč
1:2 (0:1)
FK Mohelnice
Středa 04.05.2016, 17:00 • Třebíč • Moravskoslezská fotbalová liga • 30. kolo

Ode mne je to vše, na počtenou! (18:57:18)

Utkání je u konce. Domácí nakonec dokázali snížit, na vyrovnání se však nezmohli. Mohelnice vítězí 2:1!

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Florián (HFK Třebíč).

90+3
    Míč nakonec skončil v náručí brankáře Hory.

90+3
    Rohový kop pro domácí, asi jejich poslední šance.

90+2
    Ten se domácím nakonec vůbec nepovedl, Komínek napálil pouze spoluhráče ve zdi.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Tvrdý šlapák Weinlicha znamená nejen žlutou kartu, ale také nadějný volný přímý kop pro domácí!

88
    Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Hapal, přichází Najman.

87
    Nadějnou akci zastavil domácím při koncovce útočný faul.

86
    Žlutou kartu dostává Benda (HFK Třebíč).

82
    Aktivita domácí v těchto minutách mírně opadla, hosté naopak drží míč na svých kopačkách a dopředu se příliš neženou.

80
    Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Kopa, přichází Kotůlek.

78
    Žlutou kartu dostává Kopa (FK Mohelnice).

77
    Žlutou kartu dostává Kuba (FK Mohelnice).

77
    Domácí se i v závěrečných minutách stále tlačí dopředu, hosté naopak brání svůj těsný náskok.

74
    Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Vokoun, přichází Bzirský.

74
    Domácí jej dokázali odvrátit, hosté však rozehrají další rohový kop, tentokrát z druhé strany útočné poloviny.