AC Sparta Praha
1:2 (0:2)
FK Jablonec
Středa 04.05.2016, 17:30 • Generali Arena • MOL Cup • Semifinále

Je za námi poněkud netradiční semifinále domácího poháru, v němž se kombinovaný juniorský a dorostenecký tým Sparty představil proti Jablonci a Severočeši vítězí 2:1, v součtu s oběma zápasy 4:1 a postupují do finále, ve kterém se 18. května v Teplicích utkají s Mladou Boleslaví. (19:22:19)

90+2

90+2
    A v závěru ještě jedna šance Sparty! Březina svůj centr ze standardní situace zakroutil do míst, kam si naběhl jeho spoluhráč ze stoperské dvojice Milan Piško, ten však v dobré střelecké pozici pouze prodloužil míč k brankáři Hrubému.

90+1
    V pokutovém území Sparty se ještě k jednomu zakončení probil Mihálik, jeho diagonální rána ale nabrala opačnou faleš, než by jablonecký záložník potřeboval a míč letěl daleko vedle sparťanské branky.

90+1
    Rozhodčí Královec k dnešním devadesáti přidává jednu nastavenou minutu.

90
    Trávníkův centr Wágner hlavou nasměroval pouze k rohovému praporku, utkání už míří ke svému závěru.

88
    Wiesner se ale při předchozím centru zranil, musel být ošetřen a do dnešního zápasu už zřejmě nezasáhne. Sparťané tak závěrečné minuty odehrají v deseti.

87
    A Sparťané dokonce měli šanci na vyrovnání! Wiesner po průniku po levém křídle našel přesným centrem v pokutovém území zcela osamoceného Čapka, ten ale míč netrefil ideálně a placírkou vysoko přestřelil.

86
    Rozeběhla se závěrečná pětiminutovka a sparťanští mladíci přeci jen zvýšili aktivitu a dostávají se k míči podstatně častěji než v uplynulých dvaceti minutách.

85
    Domácí stopeři si párkrát vyměnili míč na vlastní polovině, Piško jej ale následným odkopem pouze odevzdal soupeři.

84
    STŘELY NA BRÁNU:

AC Sparta Praha 4 FK Jablonec 3

83
    Sáček pronikl na útočnou polovinu, útočnou souhru sparťanského záložníka se Záviškou ale hosté brzy zastavili a míč získali zpět do svého držení.

81
    Po rychlé narážečce Ryse s Wágnerem prvního jmenovaného nepustil k centru Březina, jenž soka tělem odstavil od míče a pohlídal cestu kulatého nesmyslu za brankovou čáru.

80
    Jablonec s přehledem kontroluje hru s míčem na svých kopačkách, Spartu už dlouhé minuty na vlastní polovinu nepustil.

77
    Hlasatel utkání oznámil, že dnešní pohárové semifinále sleduje 2 538 diváků.

76
    Masopust si u postranní čáry dokázal najít prostor ke kvalitnímu centru, ovšem tři jablonečtí fotbalisté před brankou nejevili snahu k zakončení a tak domácí odkopávají balón do pole.
    Christián Frýdek debutuje v dresu prvního týmu Sparty.