Samara – Ufa 1:0 (kon.) | Rostov – Lok. Moskva 2:1 (kon.)
FK Rostov
2:1 (2:0)
FK Lokomotiv Moskva
Pátek 06.05.2016, 18:30 • Stadion Olimp - 2, Rostov. Kapacita: 15,840. • Ruská Premier Liga • 27. kolo

Je dobojováno a v Rostově se slaví další velké vítězství, díky kterému se loňský účastník baráže alespoň na pár hodin vrátil na čelo Premier ligy. Lokomotiv si za celý zápas nevypracoval žádnou větší šanci a jediná trefa po rohovém kopu na zisk bodu nestačila. Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám příjemný zbytek dne. (20:28:59)

90+4

90+4
    Gaţcan si na pravé straně došel pro faul a domácí tým už o výhru zřejmě nic nepřipraví.

90+3
    Rostov si své jednobrankové vedení zkušeně hlídá a v poslední minutě nastavení navíc rozehraje rohový kop.

90+2
    Nastavují se 3 minuty.

90+1
    Žlutou kartu dostává Moussa Doumbia (FK Rostov).

90
    Moussa Doumbia si nepohlídal své postavení a pomezní rozhodčí jej nachytal v ofsajdu.

89
    Další hostující akci zazdil Denisov, jehož kolmá přihrávka neměla ideální směr a míč se dokutálel mimo hřiště.

88
    Ćorluka zkusil posunout míč do pokutového území, ve kterém však byl ve správný čas na správném místě Noboa.

87
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Arsenij Logašov, přichází Ezekiel Henty.

86
    Samedov neměl na pravé straně ani metr volného prostoru a jeho zoufalý pokus o centr skončil v zámezí.

85
    Zaplněným stadionem běží mexická vlna, na oslavy vítězství je ale ještě brzy.

84
    ...Gólový moment z 52. minuty se neopakoval, Škuletić si sice naskočil na centr Samedova, ale míč do branky tentokrát nenasměroval.

83
    Rohový kop pro Lokomotiv...

82
    Po krátké pauze se pokračuje ve hře, domácí sportovně vrátili míč Guilhermemu.

81
    Na hrací ploše zůstává ležet Alexandru Gaţcan, který se skácel na trávník poté, co hlavou narazil do jednoho ze soupeřů.

80
    Do konce utkání chybí posledních deset minut. Lokomotiv po brance na 1:2 marně čeká na nějaký větší tlak, kterým by zavařil pětičlenné obraně Rostova.

78
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Sardar Azmoun, přichází Moussa Doumbia.

77
    Mnohým fanouškům domácího mužstva teď zatrnulo, když si ve vápně pěkně pokryl míč Kolomejcev, který nakonec nepřihrál ani nevystřelil a jen zakopl hrací předmět do autu.