Ústí n. L. – Sokolov 1:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
1:1 (1:0)
FK Baník Sokolov
Pátek 06.05.2016, 17:00 • Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov, Česká republika • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 26. kolo

Sokolovu se podařilo ve druhém poločase vyrovnat, když tlak zužitkoval v sedmdesáté minutě Vojtěch Přeučil. O šestnáct minut později mohl vrátit vedení Ústí nad Labem Michal Zeman, svou slibnou brankovou příležitost ale neproměnil. Obě mužstva se po páteční předehrávce 26. kola Fotbalové národní ligy ČR o body do soutěžní tabulky podělí.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:07:39)

Statistiky utkání:

Branky:
    20. Smola – 70. Přeučil.
    ŽK: 43. Peterka, 68. Králík, 83. Výborný – 44. Jablonský, 50. Dvořák II, 63. Kopečný.

90+2
    Ve druhé půli byla nastavena jedna minuta a padesát osm sekund.

90+2
    Proti Jakubu Dvořákovi II včas vyběhl Zdeněk Zacharda.

90+1
    Třetí střídaní také na straně domácích. Jiřího Miskoviče nahrazuje Petr Barnat.

90
    Jan Machálek nastaví dvě minuty.

89
    Poslední střídání Sokolova. Splněno již pro dnešek má Jan Kosak, závěrečné minuty budou patřit Františkovi Dřížďalovi.

89
    Domácí v ofsajdu.

89
    Petr Výborný trefil jen obránce hostů.

88
    Jiří Miskovič propagačním pokusem minul.

86
    Tutová šance Ústí nad Labem! Petr Výborný předal míč Tomáši Smolovi, který nalezl na středu na hranici velkého vápna Michala Zemana, který nepochopitelně se střelou čekal, až trefil vracejícího se Miloše Kopečného. Posledně zmiňovaný odvrátil balón na rohový kop.

85
    Po nedovoleném zákroku na Michala Leibla hlavní rozhodčí přerušil hru.

84
    Standardní situace pro domácí z vlastního velkého vápna po faulu na Tomáše Smolu.

83
    Hlavní rozhodčí udělil žlutou kartu Petru Výbornému (UNL), který si počínal proti pravidlům v souboji s protihráčem.

82
    Ofsajd Sokolova.

80
    Kopečný vystřelil vedle.

79
    Druhá změna v sestavě Army. Dnes si již nezahraje Daniel Procházka, důvěru trenéra dostává Josef Eliáš.

78
    V závaru před domácí bránou zastoupil ústeckého gólmana Jan Peterka.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 20. Smola – 70. Přeučil

Karty:   43. Peterka (UNL), 68. Králík (UNL), 83. Výborný (UNL) – 44. Jablonský (SOK), 50. Dvořák II (SOK), 63. Kopečný (SOK)

Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 8:12. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 19:16.
    FK VIAGEM Ústí nad Labem: Zacharda – Šnirc, Zukič, Křapka, Leibl – J. Peterka – M. Zeman, Králík (73. P. Výborný), Miskovič (90+1. Barnat), D. Procházka (79. Eliáš) – Smola. Trenéři: Petr Němec, Petr Fousek.
    Náhradníci: Tvrdoň – Barnat, Bourenane, Eliáš, P. Výborný, Pícha.

FK Baník Sokolov: Jakub Dvořák I – Kopečný, Jablonský, Vondráček, Urma – Medveděv (46. Machek), Vrtělka (62. Přeučil), Kratochvíl, Kosak (89. Dřížďal) – Jakub Dvořák II – J. Procházka. Trenéři: Daniel Šmejkal, Jiří Dreiseitl.
    Náhradníci: Zaťko – Machek, J. Blažek, Mejdr, Dřížďal, Přeučil.

Rozhodčí: Machálek – Kotík, Boček; delegát: Krondl