Dukla Praha – Jihlava 2:5 (kon.) | Bohemians 1905 – Liberec 1:2 (kon.) | Teplice – Brno 2:0 (kon.)
Třinec – Slavia 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 3:3 (kon.)
FK Třinec
4:0 (1:0)
SK Slavia Praha
Neděle 22.05.2016, 13:00 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec • Juniorská liga • 33. kolo

Toto je ze stadionu Rudolfa Labaje pro sezónu 2015/2016 vše. Jménem všech členů redakce FK Fotbal Třinec vám děkuji za pozornost, kterou jste nám v letošním ročníku věnovali a těšíme se na společné shledání nejen u onlajn přenosů, ale také prostřednictvím článků, fotek a videí na webu www.fotbaltrinec.cz. Užijte si volno, protože už na konci června jsme tady zpět s přátelskými zápasy. (14:59:36)

Skončilo poslední utkání juniorů Slavie a Třince v letošním ročníku Juniorské ligy. Domácí fotbalisté se radují z jednoznačného vítězství 4:0, které třemi góly navýšili ve druhé půli.

O tom, kteří nakonec skončí rozhodnou poslední zápasy v soutěži. V tuto chvíli jsou Pražané osmí, Třinec třináctý.

90+1

90
    Hosté ještě v poslední minutě vybojovali rohový kop.

89
    Dlouhý centr Králíčka z pravé strany přeletěl před bránou číhajícího Stříže.

89
    Třinečtí dohrávají zápas u rohového praporku na polovině Slavie.

88
    V souboji s Hlochem si nedovoleně pomohl Štohanzl. Třinečtí se zmocnili míče.

87
    Dnešní utkání sleduje 45 diváků.

85
    Další šance Třince, na branku Slavie se řítil Stříž, zkusil obejít vyběhnutého Danka, ale gólman Slavie v rychlém běhu trefil míč a zamezil tak jistému pátému gólu.

84
    Zraněného Samiece, který má na hlavě tržnou ránu, nahradil na poslední minuty Marcel Stříž.

82
    Třinec právě vstřelil branku!
    Tak to je debakl. Přihrávku za obranu dostal MARTIN SAMIEC, vybíhajícího gólmana stačil přelobovat, jenže obránci sešívaných dokázali míč odkopnout. Bohužel pro ně balón odkopli pouze k Samiecovi, který se štěstím vrátil míč do prázdné brány – 4:0!

81
    Králíček se snažil obejít Peka, jenže pravý obránce Pražanů se nenechal pokusy třineckého hráče zmást.

79
    Na rohový kop si naskočil u zadní tyče Lanc, ale hlavou vysoko přestřelil svatyni Pražanů.

77
    Po úspěšném zákroku opouští hřiště brankář Slavie Přibyl. Poslední minuty odchytá v bráně Pražanů Marek Danko. Střídali také domácí, Žyla vyměnil střelce druhé branky Augustiniho.

75
    Kučera krásným obloučkem vyslal do souboje s gólmanem Přibylem Králíčka, třinecký útočník se snažil obhodit gólmana Slavie, jenže mu to příliš nevyšlo a brankáře Pražanů trefil.

74
    Zajímavě rozehrál přímý kop hostující kapitán Kocourek. Z pravé strany napálil balón po zemi do dvoučlenné zdi. Domácí se zmocnili míče.

70
    Před závěrečnou dvacetiminutovkou došlo k hromadnému střídání v domácím týmu. Hřiště opustili Foitzik, Martynek a Nimely a místo nich nastoupili Lanc, Jaworski a Králíček. Střídala také Slavia, Vávru zastoupil Písačka.

68
    Po centru Nimelyho se do střelecké pozice tlačil Samiec, ale clonícího obránce před malým vápnem neprostřelil.