Slovensko – Gruzie 3:1 (kon.) | Česko – Malta 6:0 (kon.) | Chorvatsko – Moldavsko 1:0 (kon.)
Irsko – Nizozemsko 1:1 (kon.) | Sev. Irsko – Bělorusko 3:0 (kon.) | Anglie – Austrálie 2:1 (kon.)
Anglie
2:1 (1:0)
Austrálie
Pátek 27.05.2016, 20:45 • Stadium of Light (Sunderland) [Kapacita: 49 000] • Reprezentační zápasy

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:41:07)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli mírně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:1. Na první branku dnešního utkání jsme nemuseli dlouho čekat, neboť se už ve 3. minutě prosadil Rashford. Další branky padli až ve druhé půli, nejdříve se v 55. minutě prosadil Rooney a následně v 75. si dal nešťastnou vlastní branku Dier. Anglie tak dnes potvrdila roli favorita a utkání zvládla v poměru 2:1.

Držení míče: 48% – 52%
    Střely celkem: 10 – 9
    Střely na branku: 6 – 3

90+4

90+3
    Právě se nám rozeběhla poslední nastavená minutka utkání a rozhodčí tak za malou chvilku zápas ukončí.

90+2
    Hra se momentálně pohybuje spíše ve středu hřiště.

90+1
    Henderson dostal nabito zhruba z pětadvaceti metrů, jeho střelecký pokus však skončil vysoko nad brankou.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89
    Barkley napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, tato střela však nenadělala Ryanovi větší potíže.

89
    Hosté se ještě snaží alespoň o vyrovnávající branku, domácí obrana však dnes pracuje skvěle a svého soupeře příliš nepouští do šancí.

87
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Fraser Forster a místo něj nastupuje Tom Heaton.

86
    Goodwin se dostal k hlavičce ve vápně po centru z pravé strany, jeho hlavička však postrádala razanci a Forster s ní tak neměl problémy.

85
    Rooney dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

84
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Robbie Kruse a Aaron Mooy, místo nich nastupují Craig Goodwin a Jackson Irvine.

83
    Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu se už jim příliš nechce.

82
    Rooney dostal příliš dlouhou přihrávku za obránce od jednoho ze svých spoluhráčů a míč tak skončil pouze u brankáře Ryana.

81
    Domácí si mezi sebou neporozuměli poblíž hranice vápna soupeře a o míč tak přišli.