Benešov – Kolín 4:1 (kon.) | Zápy – Žižkov 1:0 (kon.) | Čáslav – Písek 0:0 (2:4 po pen.)
Union 2013 – Domažlice 0:0 (zruš.) | Štěchovice – Dobrovice 2:2 (6:7 po pen.) | Benátky n/J – Brozany 3:1 (kon.)
po penal. (6:7)
TJ Štěchovice
2:2 (1:1)
FK Dobrovice
Neděle 05.06.2016, 17:00 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská 388 • Česká fotbalová liga • 32. kolo

Pro dnešek je to ze Štěchovic vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního dne. (19:04:07)

Dnešní utkání je u svého konce a dva body si ze Štěchovic odveze Dobrovice. Hosté nebyli od tří bodů daleko, po gólu Osvalda se opět dostali do vedení a od čisté výhry je dělilo pár minut. Proti však byl Jakobovský a gólem z 89. minuty zařídil remízu 2:2. Poté jsme sledovali penaltový souboj, ve kterém chyboval pouze domácí Hajdarevič.