53:74 (12:16, 31:34, 39:47)
Lotyšsko
Neděle 24.07.2016, 13:30 • Šoproň • ME do 18 let - ženy • Skupina A

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního odpoledne! (15:14:21)

Lotyšské basketbalistky už v závěrečné čtvrtině nepřipustily žádné drama. Naopak ji opanovaly rozdílem třinácti bodů a celkově zvítězily výsledkem 53:74. Basketbalisty z Pobaltí tak mají po dvou zápasech jistý postup z prvního místa skupiny A. To Češky budou muset porazit Nizozemsko, aby skončily alespoň druhé.

Nejlepší střelkyně: Michaela Krejzová 9b – Digna Strautmaneová 17b

Konec zápasu. (53:74)

39:55
    Zřejmě poslední slovo v utkání si však vzala Strautmaneová. Ta se trefila za tři body. (53:74)

39:33
    Andrea Ulrichová se ještě postarala o další snížení. (53:71)

39:18
    Strautmaneová neproměnila ani jeden ze dvou trestných hodů. Mrzet jí to ale nemusí. (51:71)

39:08
    Trojku dala také Hana Gašičová, jenž tak alespoň koriguje skóre a dostává Česko přes hranici padesáti bodů. (51:71)

38:42
    Když jste v pohodě, padá vám tam všechno. Naprosto čistě trefená trojka Lindy Svenneové. (48:71)

38:15
    Utkání se blíží ke svému konci, Lotyšky ho ve čtvrté čtvrtině kontrolují. (48:68)

37:42
    V závěru limitu pro útok vystřelila Andrea Ulrichová, která zaznamenala své první dva body. (48:68)

37:00
    Míč zůstal po střele Herinkové zaklíněn mezi deskou a obroučkou. Pořadatelé ho museli sundat s pomocí tyče. (46:68)

36:46
    Pavelsoneová proměnila obě své šestky. (46:68)

36:28
    Po dvou bodech zaznamenaly Rozentaleová a na druhé straně Gallasová. (46:66)

35:44
    A o 20. Janete Rozentaleová proměnila jeden ze dvou trestných hodů. (44:64)

35:16
    To už začíná být debakl. Po koši Pavelsoneové je to o 19 bodů pro Lotyšsko. (44:63)

34:50
    Nepovedená střela Gallasové. Míč ke koši ani nedolétl. (44:61)

34:14
    Neúspěšným tříbodovým pokusem se prezentovala Pavelsoneová. (44:61)

33:20
    Lotyšské basketbalistky si užívají závěr zápasu. Další dva body přidala Strautmaneová. Se 14 body nejlepší střelkyně svého týmu. (44:61)