Real Madrid – PSG 1:3 (kon.) | Bayern – AC Milán 3:3 (3:5 po pen.) | Chelsea – Liverpool 1:0 (kon.)
Dortmund – Manchester City 1:1 (kon.)
Real Madrid
1:3 (1:3)
Paris Saint-Germain
Čtvrtek 28.07.2016, 01:30 • Ohio Stadium (USA) • International Champions Cup

Je tu konec zápasu v rámci International Champions Cup. V americkém Ohiu jsme byli svědky zajímavého utkání, po kterém budou spokojenější rozhodně hráči PSG. Ti totiž vyhráli nad Realem Madrid 3:1, když všechny branky padly v prvním poločase. Po změně stran oba celky značně prostřídaly a hrálo se v průměrném tempu. (03:31:44)

90

90
    Zatímco první poločas se nastavoval o tři minuty, zdá se, že druhý poločas se nastavovat nebude.

89
    Komec zápasu se kvapem blíží, hrají se poslední desítky vteřin.

87
    Na pas do vápna si naběhl Mariano, jenže v tísni se k zakončení nakonec nedostal.

86
    Hráči PSG nyní přeci jen mladíky Realu zatlačili, na zakončení ale stále čekáme.

84
    Tým PSG chce očividně zápas dotáhnout do cenného vítězství 3:1. Svěřenci kouče Emeryho se nyní nikam neženou a kombinují v okolí půlící čáry.

82
    Po delší době se hráči PSG nastěhovali na polovinu Realu, zatím jsme ale nebezpečné zakončení neviděli.

80
    Zápas pomalu spěje do finále. Kvůli velkému množství střídání už nesledujeme tak poutavé utkání jako v prvním poločase.

79
    Stambouli nyní za faul na vlastní polovině dostal žlutou kartu.

78
    Pařížané jsou navíc hodně pasivní, což se fanouškům v Ohiu vůbec nelíbí a z tribun se ozývá pískot.

77
    Bílý balet hodně vysunul presink a tým PSG má co dělat, aby se vůbec přiblížil k půlící čáře.

76
    Ángel di Marína na polovině hřiště fauloval Odegaarda a balon zůstane v moci Realu Madrid.

74
    Mariano nyní dohrál souboj s brankářem Trappem, kterému se příliš aktivní počínání mladíky bílého baletu vůbec nelíbilo. Vše se ale nakonec obešlo bez karet.

72
    Čas rychle plyne a do konce zápasu chybí něco okolo dvaceti minut. Na první gólovou akci ve druhém poločase zatím čekáme.

69
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Layvin Kurzawa, přichází Maxwell.
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Alec Georgen.
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Adrien Rabiot, přichází Christopher Nkunku.

69
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Edinson Cavani, přichází Hatem Ben Arfa.
    68. Střela Cavaniho šla mimo

68
    Dobrý pas do vápna dostal nyní Cavani, svou ránu ale poslal jen mimo.

Petr Bílek

Branky: 44. Marcelo (pen.) – 2. Ikone, 35. Meunier, 40. Meunier

Karty:   8. Thiago Silva (PSG), 15. Aurier (PSG), 30. Kurzawa (PSG), 79. Stambouli (PSG)

Real Madrid: Casilla – Danilo, Varane, Nacho, Marcelo – Kovačič, Casemiro, Isco – Lucas, Morata, Jesé. 2. poločas: Rubén Yáñez – Carvajal, Lienhart, Hakimi, Tejero – Llorente, Odegaard, Asensio – Enzo Zidane, Mariano, Febas.
    Náhradníci: Navas, L. Zidane – Carvajal, Ramos, James, Modrič, Odegard, Llorente, Asencio, E. Zidane

Paris Saint-Germain: Trapp – Aurier, Thiago Silva (11. Meunier), Kimpembe, Kurzawa (69. Maxwell) – Callegari, Rabiot (69. Nkunku) – Lucas (69. Georgen), Pastore (46. Stambouli), Ikone (46. di María) – Cavani (69. Ben Arfa)
    Náhradníci: Areola – Georgen, Meunier, Maswell, Ben Arfa, Nkunku, Di María, Stambouli, Edouard

Rozhodčí: Grajeda