Larnaka – Spartak 1:1 (kon.) | FK Oleksandrija – Hajduk Split 0:3 (kon.) | Heracles – Arouca 1:1 (kon.)
Lille – Qäbälä 1:1 (kon.) | Žodino – Rapid 0:0 (kon.) | Jelgava – Beitar Jeruzalém 1:1 (kon.)
Zagłębie – SønderjyskE 1:2 (kon.) | Loko Záhřeb – Vorskla Poltava 0:0 (kon.) | Austria – Trnava 0:1 (kon.)
Slavia – Rio Ave 0:0 (kon.) | Göteborg – Helsinki 1:2 (kon.) | Başakşehir – Rijeka 0:0 (kon.)
Birkirkara – FK Krasnodar 0:3 (kon.) | Luzern – Sassuolo 1:1 (kon.) | Grasshoppers – Apollon Limassol 2:1 (kon.)
Genk – Cork City 1:0 (kon.) | Osmanlispor – Kalju 1:0 (kon.) | CS Pandurii – Maccabi Tel Aviv 1:3 (kon.)
Škendija – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Vojvodina – Dinamo Minsk 1:1 (kon.) | Panathinaikos – AIK Stockholm 1:0 (kon.)
Hertha – Brøndby 1:0 (kon.) | Gent – Constanta 5:0 (kon.) | Fehérvár – Midtjylland 0:1 (kon.)
Domžale – West Ham 2:1 (kon.) | Alkmaar – Giannina 1:0 (kon.) | Aberdeen – Maribor 1:1 (kon.)
Saint-Étienne – AEK Atény 0:0 (kon.) | Admira – Liberec 1:2 (kon.)
Zagłębie Lubin
1:2 (1:2)
SønderjyskE
Čtvrtek 28.07.2016, 19:00 • Stadion Zagłębia Lubin, Lubin (kapacita: 16,068 diváků) • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

K tomuto utkání je to ode mě vše, ale o víkendu se na vás budu těšit u dalších on-line přenosů. Dnes už ale přeji pouze dobrou noc! (20:56:46)

Utkání třetího předkola Evropské ligy je u konce a slavit může rozhodně spíše dánské SønderjyskE. To se totiž již v první půli dostalo do vedení 2:0, což nakonec stačilo k výhře v dnešním zápase. Domácí sice dokázali skórovat v nastavení prvního poločasu, nicméně v druhé části druhou branku i přes velký tlak nepřidali. Poděkovat pak hosté mohou především brankáři Skenderovi, který v 62. minutě vychytal penaltu Filipa Starzyńského.

90+4

90+3
    Další dlouhé vhazování propadlo až k Madsenovi, avšak ten poslal tvrdou ránu vysoko nad.

90+2
    Papadopulos trefil loktem ve výskoku Maaka, jenž se rozhodně nebude rychle zvedat. Už to vypadá na vítězství hostujícího týmu.

90+1
    SønderjyskE nyní hraje takticky skvěle a soupeře vůbec nepouští k míči. Tohle domácím opravdu nevyhovuje.

90
    Nad rámec řádných devadesáti se budou hrát ještě tři minuty.

89
    Na přetažený rohový kop si sice naskočili opět hned dva domácí hráči, nicméně nikdo z nich nedokázal v tísni zakončit do prostoru branky.

88
    Další šance domácích! Papadopulos si skvěle naskočil na centr, ale Skender jeho hlavičku vytáhl na břevno a na rohový kop.
    87. Krásná dělovka v podání Guldana

87
    Parádní ránu zpoza vápna nyní vyslal Guldan a Skender se musel hodně natahovat, aby vytěsnil bombu letící přesně k tyči.

87
    Přízemní centr zprava skončil na bližší tyči, kde dobře operoval Dal Hende. Do konce řádné hrací doby zbývají už jen tři minuty.

86
    Starzyński dostal možnost rozehrání rohového kopu, ale ten byl bez větších potíží ubráněn. K odraženému míči se přesto dostávají domácí.

84
    Poláček sice zachytil centr z volného kopu a rychle poslal míč k útočníkům, avšak Papadopulos nezvládl zpracování a tím akce domácích skončila.

83
    S blížícím se koncem zápasu se Lubinu čas na vyrovnání podstatně krátí. Navíc se dopředu řítí hosté.

82
    Po rohovém kopu se Dąbrowski dopustil faulu na Maaka. Míč si tak pomalu může nachystat Skender.

81
    Mohlo být vyrovnáno, ale Papadopulosovu ránu na poslední chvíli zablokoval skvělým zákrokem jeden ze stoperské dvojice SønderjyskE.

79
    Poslední změna v sestavě Zagłębie Lubin! Na hřiště vbíhá český útočník Michal Papadopulos. Opačným směrem zamířil Krzysztof Piątek.

79
    Další z dlouhých autů hostujícího celku doputoval až na hranici šestnáctky, nicméně nikdo z hráčů dánského týmu se nedokázal prosadit ke střele.

Lukáš Podleśny

Branky: 45+2. Janoszka – 19. Kroon, 36. Dal Hende

Karty:   42. Vlasko (ZAG) – 31. Kroon (SON), 61. Kanstrup (SON), 77. Guira (SON)

Neproměněná penalta: 62. Starzyński (ZAG), brankář Skender zneškodnil

Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 9:1. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:15.
    Zagłębie Lubin: Poláček – Todorovski, Guldan, Dąbrowski, Čotra (C) – L. Piątek, Kubicki – Wozniak, Vlasko (46. Starzyński), Janoszka (73. Janus) – K.Piątek (79. Papadopulos)
    Náhradníci: Forenc – Jach, Janus, Rakowski, Starzyński, Tosik, Papadopulos

SønderjyskE: Skender – Pedersen, Kanstrup (C), Maak, Dal Hende – Drachmann – Kroon (68. Kløve), Guira, Absalonsen – Romer (74. Madsen) – Bechmann (64. Uhre)
    Náhradníci: Fernandes – Ritter, Madsen, Olesen, Kløve, Uhre, Dalgaard

Rozhodčí: Robert Madley – Stephen Child, Ian Hussin (vš. ENG)