Larnaka – Spartak 1:1 (kon.) | FK Oleksandrija – Hajduk Split 0:3 (kon.) | Heracles – Arouca 1:1 (kon.)
Lille – Qäbälä 1:1 (kon.) | Žodino – Rapid 0:0 (kon.) | Jelgava – Beitar Jeruzalém 1:1 (kon.)
Zagłębie – SønderjyskE 1:2 (kon.) | Loko Záhřeb – Vorskla Poltava 0:0 (kon.) | Austria – Trnava 0:1 (kon.)
Slavia – Rio Ave 0:0 (kon.) | Göteborg – Helsinki 1:2 (kon.) | Başakşehir – Rijeka 0:0 (kon.)
Birkirkara – FK Krasnodar 0:3 (kon.) | Luzern – Sassuolo 1:1 (kon.) | Grasshoppers – Apollon Limassol 2:1 (kon.)
Genk – Cork City 1:0 (kon.) | Osmanlispor – Kalju 1:0 (kon.) | CS Pandurii – Maccabi Tel Aviv 1:3 (kon.)
Škendija – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Vojvodina – Dinamo Minsk 1:1 (kon.) | Panathinaikos – AIK Stockholm 1:0 (kon.)
Hertha – Brøndby 1:0 (kon.) | Gent – Constanta 5:0 (kon.) | Fehérvár – Midtjylland 0:1 (kon.)
Domžale – West Ham 2:1 (kon.) | Alkmaar – Giannina 1:0 (kon.) | Aberdeen – Maribor 1:1 (kon.)
Saint-Étienne – AEK Atény 0:0 (kon.) | Admira – Liberec 1:2 (kon.)
Istanbul Başakşehir FK
0:0 (0:0)
HNK Rijeka
Čtvrtek 28.07.2016, 19:30 • Başakşehir Fatih Terim Stadyumu • Evropská liga (předkola) • 3. předkolo

Mejtě krásný zbytek večera! Loučí se s Vámi Dominik Mihailescu. Dobrou noc. (21:31:12)

Máme za sebou utkání, ve kterém jsme neviděli branku. Pro oko fanouška to asi nebyl úplně ideální zápas. Pokud se vrátíme k důležitým situacím, tak nesmíme zapomenout na 26. minutu, kdy sudí Edvartsen neodpískal jasný pokutový kop. O pár minut později si připsal senzační zákrok brankáč Babacan, který dokázal vychytat Bradariče. V 54. minutě se objevil ve velké šanci Tomasov, ošem z ostrého úhlu trefil pouze nohu gólmana domácích. V závěru zápasu mohl rozhodnout Ünder. Bohužel pro něj si míč příliš nakopl před sebe, a tak měl těžkou pozici na střelu.

90+3

90+2
    Cengiz Ünder v závěru zápasu běžel sám na branku, ale míč si nakopl příliš prudce, a tak mu nezbylo nic jiného než vystřelit těsně před brankářem. Prskalo si připsal vcelku jednoduchý zákrok, neboť ho balón trefil.

90+2
    Ke střele se dostal Višća, golmana Rijeky nepřekvapil.

90+1
    Sudí Edvartsen bude nastavovat tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Vápno hostujícího týmu bylo obsazeno, ovšem nikdo z hráčů v oranžových dresech nedokázal zakončit.

89
    Zbývají nám poslední minuty do konce zápasu. Budeme znát vítěze prvního mače?

86
    MArko Vešovič je nahrazen Harisem Handžičem.

85
    Mehmeta Batdala na hřišti vystřídá Çikalleshi. Toto bylo poslední střídání domácích. Hosté mohou využít ještě jednoho žolíka.

84
    Višća byl nyní faulovaný. Ze své poloviny hřiště bude rozehrávat Istanbul Başakşehir FK.

82
    Rijeka šla do rychlého protiútoku, ovšem nepřesnou přihrávkou se připravila o akci.

80
    Po šichtě má dnes Marin Tomasov. Naopak pro Josipa Mišiče práce začíná.

79
    Míč však skončil v náruči gólmana Prskala.

78
    Domácí celek nyní vybojoval rohový kop.

76
    Druhé střídání na straně domácího celku. Z placu odchází Doka, toho nahrazuje Cengiz Ünder.

75
    Nyní se hraje spíše ve středu hřiště.

71
    Už to vypadlo, že se Başakşehir dostane do nějaké vážnější šance, ale bohužel to tak nedopadlo. Hráči Rijeky si pohlídali, aby se domácí nedostali dál než k vápnu.