Kratonohy – Chrudim 1:5 (kon.) | Admira Praha – Dobrovice 3:2 (5:4 po pen.) | Havířov – Třinec 1:2 (kon.)
Mar. Lázně – Sokolov 1:6 (kon.) | P. Kopanina – Tachov 3:6 (kon.) | Náchod – Žižkov 0:3 (kon.)
Sez. Ústí – Písek 0:3 (kon.) | Kladno – Táborsko 0:4 (kon.) | Motorlet – Č. Budějovice 2:2 (4:5 po pen.)
Lomnice – Domažlice 1:10 (kon.) | Letohrad – Pardubice 0:5 (kon.) | Klatovy – Vyšehrad 4:2 (kon.)
Proboštov – Varnsdorf 1:3 (kon.) | Chrastava – Zápy 1:2 (kon.) | Štětí – Ústí n. L. 0:6 (kon.)
Souš – Vltavín 0:3 (kon.) | Olympia Radotín – Vlašim 1:2 (kon.) | Velvary – Převýšov 1:4 (kon.)
Dvůr Králové – Benátky n/J 0:3 (kon.) | Český Brod – Hořovicko 3:1 (kon.) | Brozany – Benešov 2:3 (6:7 po pen.)
Tasovice – Třebíč 0:2 (kon.) | Nové Sady – Frýdek-Místek 0:1 (kon.) | Tišnov – Prostějov 0:3 (kon.)
Rýmařov – Hlučín 1:2 (kon.) | Hodonín – Hulín 2:3 (8:9 po pen.) | Břeclav – Vyškov 4:3 (kon.)
Líšeň – Zlínsko 1:0 (kon.) | Hranice – Nový Jičín 0:5 (kon.) | Petřkovice – Opava 0:1 (kon.)
Přerov – Uničov 1:5 (kon.) | Holešov – Olomouc 0:6 (kon.) | D. Benešov – Ostrava 0:3 (kon.)
Šumperk – Mohelnice 1:0 (kon.) | Brumov – Vítkovice 0:5 (kon.) | Rosice – Znojmo 0:1 (kon.)
Slavičín – Kroměříž 1:0 (kon.) | Chotěboř – Polná 1:6 (kon.) | Kolín – Králův Dvůr 0:1 (kon.)
Čáslav – Živanice 0:3 (kon.)
SK Kladno
0:4 (0:2)
FC SILON Táborsko
Sobota 30.07.2016, 17:00 • Novo Kladno • MOL Cup • 1. kolo

Rozhodčí Hrubeš nenastavil ani minutu ve druhém poločase a Táborsko se tak těší z postupu do druhého kola MOL Cupu. Na hřišti Kladna potvrdilo roli favorita a nakonec vyhrálo 4:0, když jeho vedení navýšil ve druhé půli nejprve Traore a po něm v závěru zápasu střídající Presl. Hodně diskutovaným momentem ale i po utkání zůstává druhá žlutá a s ní i červená karta pro Šímu, který se prokličkoval do pokutového území a ačkoliv to vypadalo na penaltu, tak ho rozhodčí Hrubeš poslal do šaten za simulování. (18:51:53)

90

90
    Přímý kop z dvaceti minut zahrával domácí Kalina a jeho obstřel protáhl Brycha. Hostující gólman ale pouze jistil balón, který skončil na boční síti.

87
    No a ke střele se dostal Kroutil. Trefil ale pouze prvního bránícího hráče před ním.

86
    Domácí se ale ještě nevzdávají a pokoušejí se alespoň o čestný gól. Tóthova hlavička se ale odrazila jednoho z hostů a Kladno má k dispozici rohový kop.

84
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Hosté potvrzují vítězství a mohou se pomalu těšit na druhé kolo poháru. Čtvrtý zásah Táborska zaznamenal TOMÁŠ MRÁZEK, jenž po přihrávce Presla a kombinaci do prázdné branky měl lehkou úlohu v zakončení.

82
    Pechr se dokázala zbavit dvou protihráčů, ale jeho pokus hostující obrana odvrátila alespoň na autové vhazování.

81
    Druhým kladenským hráčem, který dnes dohrál, je Borák. Místo něj bude na trávníku Tóth.

79
    Do slibné příležitosti se dostal Hanzlík, ale střela z první mu nevyšla a do ohrožení Tesaře měla daleko.

76
    A pro Nesládka to byl poslední dotyk s balónem, poněvadž ho trenér Pihávek stahuje ze hry a místo něj posílá na hřiště Krause.

75
    Nesládek dostal dobrou přihrávku na pravou stranu hřiště. Na jeho centr se ale nedovážil do vápna jít nikdo ze spoluhráčů.

73
    O pěknou individuální akci se ve středu hřiště postaral BENJAMIN IBRAHIM TRAORE, který přešel přes tři protivníky a poté střelou na vzdálenější tyč překonal Tesaře.

70
    Pechr našel dlouhým autem hlavu Bartoše, který se na hranici velkého vápna dostal k hlavičce a Brych jen tak tak, že míč vyboxoval mimo ohrožení jeho brány.

69
    Pechr hledal přízemním centrem Nesládka v dobré příležitosti, ale ten z první vůbec netrefil míč.

67
    Na druhé straně se dostal ke hlavičce Hanzlík, ale byl zády k brance a míč tak neohrozil Tesařovu bránu.

65
    Do dobré příležitosti se dostal domácí Nesládek, který si řekl o střelu a zpoza šestnáctky prověřil Brycha. Hostující gólman ale bez problémů zneškodnil přízemní pokus domácího útočníka.

64
    Hra se nyní zklidnila a oba celky hrají poslední minuty zejména ve středu hřiště.

61
    Hra je nyní hodně rozkouskována drobnými fauly a na rozhodčího Hrubeše se valí vlna nevole od domácích fanoušků, kteří nemůžou ještě vydýchat druhou žlutou kartu pro Šímu.