Kratonohy – Chrudim 1:5 (kon.) | Admira Praha – Dobrovice 3:2 (5:4 po pen.) | Havířov – Třinec 1:2 (kon.)
Mar. Lázně – Sokolov 1:6 (kon.) | P. Kopanina – Tachov 3:6 (kon.) | Náchod – Žižkov 0:3 (kon.)
Sez. Ústí – Písek 0:3 (kon.) | Kladno – Táborsko 0:4 (kon.) | Motorlet – Č. Budějovice 2:2 (4:5 po pen.)
Lomnice – Domažlice 1:10 (kon.) | Letohrad – Pardubice 0:5 (kon.) | Klatovy – Vyšehrad 4:2 (kon.)
Proboštov – Varnsdorf 1:3 (kon.) | Chrastava – Zápy 1:2 (kon.) | Štětí – Ústí n. L. 0:6 (kon.)
Souš – Vltavín 0:3 (kon.) | Olympia Radotín – Vlašim 1:2 (kon.) | Velvary – Převýšov 1:4 (kon.)
Dvůr Králové – Benátky n/J 0:3 (kon.) | Český Brod – Hořovicko 3:1 (kon.) | Brozany – Benešov 2:3 (6:7 po pen.)
Tasovice – Třebíč 0:2 (kon.) | Nové Sady – Frýdek-Místek 0:1 (kon.) | Tišnov – Prostějov 0:3 (kon.)
Rýmařov – Hlučín 1:2 (kon.) | Hodonín – Hulín 2:3 (8:9 po pen.) | Břeclav – Vyškov 4:3 (kon.)
Líšeň – Zlínsko 1:0 (kon.) | Hranice – Nový Jičín 0:5 (kon.) | Petřkovice – Opava 0:1 (kon.)
Přerov – Uničov 1:5 (kon.) | Holešov – Olomouc 0:6 (kon.) | D. Benešov – Ostrava 0:3 (kon.)
Šumperk – Mohelnice 1:0 (kon.) | Brumov – Vítkovice 0:5 (kon.) | Rosice – Znojmo 0:1 (kon.)
Slavičín – Kroměříž 1:0 (kon.) | Chotěboř – Polná 1:6 (kon.) | Kolín – Králův Dvůr 0:1 (kon.)
Čáslav – Živanice 0:3 (kon.)
SK Klatovy 1898
4:2 (1:0)
FC Slavoj Vyšehrad
Sobota 30.07.2016, 17:00 • Stadion Klatovy, Klatovy • MOL Cup • 1. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty. (19:09:25)

Je konec. Klatovy zvládly zápas s Vyšehradem a možná trochu překvapivě postupují do druhého kola MOL Cupu.

90

90
    Klatovy právě vstřelily branku!
    A je definitivně rozhodnuto, protože v poslední minutě se prosazuje DANIEL PAVLOVIČ, který zvyšuje na 4:2!

83
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    Hosté bojují a nějakých deset minutek před koncem snižuje LADISLAV VOLEŠÁK na rozdíl jedné branky.

72
    A vypadá to, že o postupujícím je rozhodnuto, protože Klatovy jdou do vedení 3:1. Branku vstřelil IVO VOJTKO.

67
    Ale domácí po chvilce odpovídají a opět jdou do vedení o jednu branku, když se znovu prosadil MICHAL LUKEŠ.

64
    Hosté se dočkali vyrovnávací branky a konec utkání bude ještě hodně zajímavý. Prosadil se TADEÁŠ MADEJ.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:06.

První poločas je za námi. Klatovy trochu překvapivě vedou nad Vyšehradem 1:0 a mají k postupu blíže. Druhý poločas ale bude ještě hodně zajímavý.

45

30
    A domácí celek jde možná trochu překvapivě do vedení 1:0! Úvodní branku vstřelil MICHAL LUKEŠ.

10
    Jeden z hostujících hráčů vyfasoval žlutou kartu. Jméno hráče doplníme později.

1

SK Klatovy 1898: Rojík – Krásný, Rybák, Matějka, Pavlovič, Janda, Mészáros (C), Vojtko, Chirinciuc, Lucák, Lukeš
    Náhradníci: Skala, Harmady, Pitel, Herman

FK Slavoj Vyšehrad: Procházka – Junek, Drobílek, Hendrych (C), Doležal, Heřman, Madej, Nosek, Matějka, Kratochvíl, Volešák
    Náhradníci: Filip, Rodina, Hanzlík, Kubík, Zimmermann, Štika

Rozhodčí: Pastyřík – Mudra, Košan.

Poslední vzájemné zápasy

Klatovy – Vyšehrad 0:2
    Vyšehrad – Klatovy 1:0
    Klatovy – Vyšehrad 0:1

SK Klatovy 1898 hrají divizní soutěž. V předkole MOL Cupu hrál dnes domácí celek v Sušici, kde nakonec dominoval a vyhrál vysoko 5:0. Zajistil si tedy účast v prvním kole.

FK Slavoj Vyšehrad bude v blížící se sezoně hrát třetí nejvyšší. V minulé sezoně obsadil ve FNL poslední místo a sestoupil, i přesto ale dnes bude favoritem.