Kratonohy – Chrudim 1:5 (kon.) | Admira Praha – Dobrovice 3:2 (5:4 po pen.) | Havířov – Třinec 1:2 (kon.)
Mar. Lázně – Sokolov 1:6 (kon.) | P. Kopanina – Tachov 3:6 (kon.) | Náchod – Žižkov 0:3 (kon.)
Sez. Ústí – Písek 0:3 (kon.) | Kladno – Táborsko 0:4 (kon.) | Motorlet – Č. Budějovice 2:2 (4:5 po pen.)
Lomnice – Domažlice 1:10 (kon.) | Letohrad – Pardubice 0:5 (kon.) | Klatovy – Vyšehrad 4:2 (kon.)
Proboštov – Varnsdorf 1:3 (kon.) | Chrastava – Zápy 1:2 (kon.) | Štětí – Ústí n. L. 0:6 (kon.)
Souš – Vltavín 0:3 (kon.) | Olympia Radotín – Vlašim 1:2 (kon.) | Velvary – Převýšov 1:4 (kon.)
Dvůr Králové – Benátky n/J 0:3 (kon.) | Český Brod – Hořovicko 3:1 (kon.) | Brozany – Benešov 2:3 (6:7 po pen.)
Tasovice – Třebíč 0:2 (kon.) | Nové Sady – Frýdek-Místek 0:1 (kon.) | Tišnov – Prostějov 0:3 (kon.)
Rýmařov – Hlučín 1:2 (kon.) | Hodonín – Hulín 2:3 (8:9 po pen.) | Břeclav – Vyškov 4:3 (kon.)
Líšeň – Zlínsko 1:0 (kon.) | Hranice – Nový Jičín 0:5 (kon.) | Petřkovice – Opava 0:1 (kon.)
Přerov – Uničov 1:5 (kon.) | Holešov – Olomouc 0:6 (kon.) | D. Benešov – Ostrava 0:3 (kon.)
Šumperk – Mohelnice 1:0 (kon.) | Brumov – Vítkovice 0:5 (kon.) | Rosice – Znojmo 0:1 (kon.)
Slavičín – Kroměříž 1:0 (kon.) | Chotěboř – Polná 1:6 (kon.) | Kolín – Králův Dvůr 0:1 (kon.)
Čáslav – Živanice 0:3 (kon.)
FC Brumov
0:5 (0:5)
MFK Vítkovice
Sobota 30.07.2016, 17:00 • Brumov • MOL Cup • 1. kolo

Vítkovice bez větších potíží postupují do druhého kola MOL Cupu. Nad Brumovem vyhrály 5:0, když všechny branky vstřelily v první půli. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:02:16)

90

82
    Utkání se pouze dohrává. Už jde pouze o to, jaká bude konečný stav. Vítkovice tento zápas nepustí. Hostující mužstvo ztratilo ve druhé půli tah na branku.

80
    Střídání v týmu FC Elseremo Brumov: ze hřiště odchází Naňák, přichází Bůbela.

60
    Brumov se mohl dostat ke kýžené brance. Kubiš uháněl sám na brankáře Ognyanova, ale v souboji s brankářem soupeře neuspěl a stav zůstává tak nadále 0:5 z pohledu domácího mužstva.

57
    Tempo zápasu ve druhé půli malinko opadlo. Vítkovice se uspokojily. Branku ve druhém dějství zatím nevstřelily, ale i tak drží míč více na svých kopačkách. Hra je trošku kostrbatá.

46
    Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Kraut, přichází Vacek.

46
    Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Kovařík, přichází Prajza.

46
    Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Hlavsa, přichází Gregáň.

46
    Střídání v týmu FC Elseremo Brumov: ze hřiště odchází Ritter, přichází Janáč.

46
    Střídání v týmu FC Elseremo Brumov: ze hřiště odchází Pecha, přichází Zvoníček.

46

45

38
    Žlutou kartu dostává Marek Chovanec (FC Elseremo Brumov).

32
    Vítkovice jednoznačně diktují tempo hry, na trávníku jsou lepším celkem. Brumov nikterak neohrozil branku svého protivníka.

29
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Exhibice hostů nemá konce. Již popáté loví Semanko míč ze své svatyně. DOMINIK KRAUT se dokázal prosadit.

27
    Akce hostů končí čtvrtou brankou dnešního mače. Vítkovice ještě zvýrazňují své vedení a vedou již o čtyři branky. MARIÁN KOVAŘÍK rozšiřuje seznam dnešních střelců.

21
    Vítkovice nemají slitování se svým protivníkem a na začátku jednadvacáté minuty je jejich náskok již tříbrankový. JIŘÍ TEXL poznává, jaké to je skórovat proti Brumovu.

17
    Hostující mužstvo zvyšuje svůj náskok. JAROSLAV HLAVSA je druhým střelcem dnešního zápasu.