SK Dynamo Č. Budějovice
1:0 (1:0)
1. SC Znojmo FK
Pátek 26.08.2016, 18:00 • Střelecký ostrov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 4. kolo

Je za námi předehrávka 4. kola FNL. Dynamo v ní porazilo Znojmo 1:0 díky krásné brance Kaduly ze závěru první půle. Jihočeši tak ani ve čtvrtém letošním zápase nedostali gól a vedou tabulku. Dnešní zápas byl vyrovnaný, oba celky měly několik šancí. Ujala se ale jen Kadulova dělovka. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (19:49:10)

90+3

90+3
    Ještě asi poslední útok Znojma.

90+2
    Táborský v brejku neuspěl, ale Benát vede míč k rohovému praporku a domácí fanoušci jásají.

90+1
    Do vápna létá jeden centr za druhým, Jihočeši se zodpovědně brání.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Pěkná rána Čermáka z dálky, Doleček míč udržel a znovu rychle vykopává!

90
    Čavoš mohl vyslat do úniku Benáta, míč ale poslednímu obránci mezi nohy neprostrčil.

89
    Opět v akci domácí brankář. Dynamo se brání dál, Znojmo sahá po bodu.

88
    Křížek míč vyboxoval, bude z toho nakonec další roh.

87
    Šumberův centr sražen na roh, zatímco na trávníku zůstává ležet Táborský. Ale domácí ofenzivní univerzál bude v pořádku.

86
    Nezastavitelný Benát utekl i čerstvému Urbančokovi, který jej stáhl rukama a dostává žlutou kartu.

84
    Kvůli Klesově červené je tu rychlá změna. Do obrany půjde Jiří Bederka, který nahrazuje kapitána Richarda Kaloda.

84
    Jihočeši bojují o třetí letošní výhru a tribuny volají: "Dynamo, Dynamo!"

83
    Nepožitkův centr nadvakrát odehrál do bezpečí Novák.

82
    Čereda pěknou střelou protáhl Křížka, ten vyráží na roh.

81
    Michal Klesa trefil rozběhlého Urbančoka a dostává žlutou kartu. Je to jeho druhá dnešní, takže je vyloučen!

81
    Poslední změna v dresu hostů, Šumberu vystřídal Dominik Urbančok.

79
    Domácí se nadále spíše brání, ale už daleko aktivněji. V úvodu druhé půle jen čekali na soupeře, teď jej napadají a Petr Benát odvádí pro svůj tým nadále nedocenitelnou práci.