Crimmitschau – Chomutov 1:4 (kon.) | Sokolov – Pikes Oberthurgau 5:3 (kon.) | Prostějov – MAC Budapešť 8:3 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
8:3 (2:1, 2:1, 4:1)
MAC Budapešť
Sobota 20.08.2016, 18:00 • Zimní stadion Prostějov • Přípravné zápasy

Třetí třetinu ovládli jednoznačně Prostějovští, kteří si vytvořili mnohem více šancí, které dokázali zužitkovat ve vlastní prospěch a dali čtyři góly. Jestřábi si tak připisují první domácí výhru v této přípravě. (20:26:35)

59:40
    Budapešť vstřelila branku!

Po rychlé akci v samotném závěru Budapešť snižuje na 8:3, díky TOMÁSI POZSGAI. Asistence Richard Toth.

59:20
    Jestřábi právě vstřelili branku!

K dorážce se od střely Šlahaře dostal LUKÁŠ KREJČÍK a poslal Jestřábi do vedení 8:2. Asistence Jakub Šlahař.

59:15
    Závar před golmanem hostů, Šlahař se dostal ke střele, ale Agary bez problému chytil.

59:10
    Hosté se dostali ke střele, ale Neužil si připsal další zákrok.

58:19
    Domácí se dostali do ofsajdu, vhazovat se bude před Jakubem Neužilem.

Střela z modré čáry od Marka Kaluži, ale Arany schoval puk pod lapačku.

56:30
    Hra se dostala do pomalejšího tempu a drží se boj o střední pásmo.

55:10
    po minutě přesilovky se Maďaři dobře brání.

54:07
    Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Keresztury – 2 min.).

53:25
    Prostějov se dostal ke střele, ale Arany chytl puk do lapačky. Prostějov se stále drží v útočném pásmu.

51:55
    V oslabení jel Fiala sám na brankáře, zkoušel dát puk mezi betony, ale Arany byl úspěšnější.

50:45
    Oddechový čas pro domácí. Maďaři si zahrají přesilovku 5 na 3 skoro celou minutu.

50:45
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Kolář – 2 min., hákování).

49:42
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Šafář – 2 min., sekání).

49:30
    Zadražil střílel od modré a odražený puk se dostal k holi Venkrbce, ale tomu se nepodařilo skorovat.

48:00

Při obrovském tlaku v útočném pásmu si na modré čáře narazili puk Holík s Káňou a první jmenovaný vystřelil na Aranyho, který puk vyrazil před sebe a LUBOMÍR KORHOŇ dopravil kotouč do brány. Asistence Aleš Holík, Jan Káňa.

47:40
    Jestřábi se usazují v útočném pásmu.

Tomáš Frgal

Branky a nahrávky: 9. Venkrbec, 20. Venkrbec (Holík), 33. Venkrbec (Holík, Káňa), 34. Novák (Šafář), 41. Holík (Luňák), 43. Švec (Šlahař, Krejčík), 48. Korhoň (Hollík, Káňa), 60. Krejčík (Šlahař) – 5. Nagy, 27. Bodok, 60. Pozsgai (Toth)

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Kantor) – Holík, Kolář, Protivný, Vokurka, Zadražil, Šafář, Kaluža, Krejčí – Luňák, Venkrbec, Fiala, Novák, Rudovský, Šlahař, Káňa, Augustin, Puhoný, Švec, Hozák, Korhoň
    MAC Budapešť: Arany (Bálizs) – Ruikka, Mestyán, Konczei, Nagy.G., Somogyl, Kovácz, Lakatos, Antal, Nagy.K, Kovács, Pozsgal, Vokla, Daychief, Jubinville, Bodok, Fejef, Sillo, Toth, Sochmál, Keresztury