Olomouc – Pardubice 1:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc
1:1 (1:0)
FK Pardubice
Středa 24.08.2016, 17:20 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 3. kolo

90+4
    Konec zápasu. (19:11:15)

90+4
    Poslední naději pro Sigmu zahodil Buchvaldek. Jeho rána z voleje skončila nad brankou Knoblocha. Ten nikam nespěchá.

90+3
    Hosté z východu Čech mají bod na dosah. Míč je u branky Olomouce. Mezitím už diváci mizí v útrobách stadionu.

90+2
    Hanáci se snaží, ale je to marné. Buchvaldek stíhal dlouhou přihrávku, ovšem dosáhnout na ni nedokázal.

90+1
    Ve druhé půli budou nastaveny čtyři minuty. Hned na začátku té první dochází k poslednímu střídání u hostů. Odchází Kayamba, nahrazuje jej Huf.

90
    Vašíček s Yunisem se hnal za míčem do šestnáctky, přičemž druhý jmenovaný dokonce vystřelil. Naštěstí pro Pardubické ale netrefil dle svých představ.

90
    Začíná poslední minuta normální hrací doby. U míče jsou Východočeši, kteří se nyní budou snažit držet jej co nejdál od Knoblocha.

89
    Olomoučtí se nadechují k závěrečném tlaku. Do šestnáctky se sbíhá téměř kompletní desítka hráčů z pole.

88
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Daniel Kovář, přichází David Přibyl.

87
    Do konce utkání zbývá už jen několik málo minut. V šestnáctce Pardubic navíc zůstal ležet jeden z hráčů v červeném, a tak se nehraje. Hosté chystají střídání.

Dnešní utkání sleduje 2020 diváků.

85
    Do odraženého míče se opřel Falta, ovšem s přesností se nesetkal. Jeho projektil skončilo mimo.

84
    Štěrba hledal Vašíčka, kterému se ale nepodařilo míč zpracovat. Hanáci i přesto zůstávají na polovině soupeře.

83
    Vašíček prudkým pasem vyslal dopředu Chorého. Útočník Sigmy se snažil míč stihnout na hrací ploše, což se mu nakonec i povedlo. Jenže ve skluzu stihl už jen odkopnout do zámezí, aby se nekopalo od brány.

81
    Hanáci mají nyní problém se založením útočné akce. Hosté se snaží hru kouskovat.

80
    Nový hráč na hřišti Yunis obdržel žlutou kartu za stažení soupeře.

79
    Zatímco domácí vystřídali už třikrát, to hosté nyní poprvé volí tuto možnost. Pro dnešek má splněno Fousek, směna naopak začíná Petráňovi.

78
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází David Houska, přichází Jakub Yunis.