Teplice – Opava 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 1:0 (kon.) | Karviná – Olomouc 0:5 (kon.)
Hr. Králové – Jihlava 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 1:0 (kon.) | Slavia – Plzeň 2:3 (kon.)
Slovácko – Pardubice 0:0 (3:1 po pen.) | Brno – Zlín 4:4 (4:5 po pen.) | Hlučín – Ostrava 0:6 (kon.)

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A domácí se ke konci zápasu dostávají do vedení. Střelou z voleje se prezentoval VÍTEK VEJR a trefil se přesně k tyči!

70
    Příbram zahrávala přímák před okutový územím, který vyrazil Truksa co nejdále od své svatyně.

51
    Mladá Boleslav zahrávala přímý volný kop, který zahrával Machů. Ten jen trefil připravenou náruč gólmana.

46

Je za námi první poločas, ve kterém jsme branku zatím neviděli. Hra se odehrává spíše kolem středu hřiště a když už je nějaká šance tak jí pokryjí buď brankáři nebo pozorné obrany.

45

45
    Před koncem poločasu zahrávala ještě Příbram volný přímý kop. Po dobré ráně musel zasahovat domácí brankář Truksa a o zbytek se postarala domácí obrana.

38
    Mladá Boleslav zahrávla přímý volný kop z hranice vápna, který dobrým zákrokem vyškrábl gólman Jedlička na rohový kop!

1

FK Mladá Boleslav: Truksa – Komárek, Krčmář, Novák David, Rudzan, Machů, Koubský, Novák Daniel, Klíma, Šimon, Král
    Náhradníci: Novák Jakub, Hajdo, Vejr, Chládek, Drobný, Mansfeld, Zeman

1.FK Příbram: Jedlička – Vávra, Maršík, Rataj, Ric, Pohořálek, Matoušek, Jandera, Hloušek, Polák, Janota
    Náhradníci: Jančura, Polidar, Ayong, Pecka, Lukavský, Sova, Beran

Rozhodčí: Petřík – Nejedlo, Dragoun.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.