Slovan Bratislava U21 – Šamorín 1:2 (kon.) | Martin – B. Bystrica 1:1 (kon.) | Nové Mesto n/V – Trnava B 0:1 (kon.)
Žilina B – Pohronie 3:2 (kon.) | Sereď – Skalica 0:0 (kon.) | Nitra – Svätý Jur 2:0 (kon.)
Nové Mesto nad Váhom
0:1 (0:1)
FC Spartak Trnava B
sk Středa 24.08.2016, 16:30 • MESTSKÝ ŠTADIÓN NMNV • MONACObet liga

V druhom polčase sme napokon už žiadny gól nevideli a tak sa zápas končí výsledkom 0:1 a teda výhrou hostí!

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera! (18:30:14)

90+3

90+2
    Nové Mesto však nemôžu momentálne dlhšie podržať loptu a v útoku sú tak hostia. Zrejme sa rezerve Trnavy podarí odcestovať domov s 3 bodmi.

90+1
    Do rýchleho útoku sa dostali hostia, zastavil ich však postranný rozhodca, ktorý signalizuje ofsajd.

90
    Nastavený čas je 3 minúty!

89
    Čakáme aj na údaj o nastavenom čase, ktorý bude pre domácich ubiehať veľmi rýchlo. Hostia sú navyše momentálne pri lopte.

88
    Do konca prvého polčasu už veľa času neostáva, domáci celok stále prehráva o jeden gól!

86
    Domáci celok napokon loptu stráca, získavajú ju hostia, ktorí sa však nemajú kam ponáhľať.

85
    Čas pre domáci tím už rýchlo ubieha, hostia sa už sústreďujú len na bránenie. Nové Mesto však zatiaľ nemôže vyslať strelu na bránu Spartaka.

84
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Yao, prichádza Juhás.

83
    Nové Mesto má už loptu na svojich kopačkách, ale nedarí sa im preniknúť cez výbornú defenzívu hostí.

82
    Spartak získal v strede poľa loptu, avšak stiahol sa späť na svoju polovičku. Domácim neostáva nič iné ako ich vysoko napádať.

81
    Ani hostia so svojím rýchlym protiútok nepochodili a loptu napokon stratili. Domácim sa však už začína krátiť čas na strelenie gólu.

80
    Domáci celok po zisku lopty ihneď zaútočil, postranný rozhodca im však signalizuje ofsajd.

79
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Košťál, prichádza Dzíbela.

78
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Živčic, prichádza Václav.

77
    V 78. minúte je tu druhá žltá karta na strane hostí. Dostáva ju Martin Košťál.

77
    Rohový kop napokon pre domáci celok vyrovnanie nepriniesol, loptu už majú hostia.

76
    Loptu však teraz získal domáci celok, ktorý sa ihneď presunul na útočnú polovičku a vybojoval si rohový kop.