Slovan Bratislava U21 – Šamorín 1:2 (kon.) | Martin – B. Bystrica 1:1 (kon.) | Nové Mesto n/V – Trnava B 0:1 (kon.)
Žilina B – Pohronie 3:2 (kon.) | Sereď – Skalica 0:0 (kon.) | Nitra – Svätý Jur 2:0 (kon.)
ŠKF Sereď
0:0 (0:0)
MFK Skalica
sk Středa 24.08.2016, 16:30 • ŠPORTOVÝ FUTBALOVÝ ŠTADIÓN SEREĎ • MONACObet liga

Ani v druhom polčase sme napokon v tomto zápase gól nevideli a tak sa končí remízou 0:0!

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera! (18:28:55)

90+3

90+2
    Zrejme sa už ničoho zaujímavého nedočkáme, oba tímy tak získanú po 1 bode do tabuľky.

90+1
    V nastavenom čase je častejšie pri lopte domáci celok, avšak hostia im veľa priestoru na zakončenie neposkytujú.

90
    Prebieha už nastavený čas, útoky sa aj naďalej striedajú na oboch stranách, ale oba tímy dnes v tomto zápase trápi koncovka.

89
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Cherednychenko, prichádza Petreje.

88
    Napokon sa hosťom podarilo vyslať na bránu domácich len nepresnú strelu. Brankár Šálka už uviedol loptu do hry.

87
    V útoku je momentálne Skalica, domáci celok sa tak musí brániť.

86
    Domáci sa zatiaľ postupne prebíjajú smerom dopredu, hostia ich však ku ničomu nepúšťajú. Zatiaľ to vyzerá, že zápas sa skončí remízou 0:0.

85
    Lopta je momentálne na kopačkách domáceho mužstva, nedarí sa však futbalistom tohto tímu prekročiť útočnú polovičku.

84
    V 84. minúte zápasu je tu ďalšia žltá karta na strane hostí. Dostáva ju Roman Konečný.

83
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Steinhübel, prichádza Kosorín.

82
    Rohový kop napokon domáci celok bez problémov ustál a po zisku lopty sa pokúša preniknúť dopredu.

81
    Skalica sa presunula na útočnú polovičku a svojou aktivitou si hostia vybojovali rohový kop.

80
    Oba tímy sa snažia o strelenie gólu a tak sledujeme útoky na oboch stranách. Zatiaľ však žiaden útok gól nepriniesol.

78
    V 78. minúte zápasu je tu druhá žltá karta na strane hostí. Dostáva ju Peter Lipták.

77
    Opäť sa nám útoky striedajú zo strany na stranu, žiaden však zatiaľ zmenu skóre nepriniesol. Uvidíme, čo nás ešte čaká v záverečnej fáze tohto zápasu.

76
    V 76. minúte zápasu je tu prvá žltá karta pre domáci tím. Dostáva ju Martin Mečiar.

74
    Pokúšali sa oň hostia, napokon však ich útok nič zaujímavé nepriniesol. Na svojej polovičke si však rýchlo loptu späť vybojovali a opäť tak útočia.