Olomouc – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Vrchlabí – Litoměřice 1:6 (kon.) | Litvínov – Polsko 3:1 (kon.)
Motor ČB – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Bílina – Děčín 3:4 (0:1 po s.n.) | Piešťany – SHK Hodonín 1:9 (kon.)
Jindř. Hradec – Pelhřimov 1:3 (kon.) | Kolín – Nymburk 5:5 (kon.) | Písek – Briançon 3:4 (0:2 po s.n.)
Ústí n/L – Kladno 3:2 (kon.) | Technika Brno – Šumperk 2:5 (kon.) | Vsetín – Jastrzębie 5:1 (kon.)
Opava – Poruba 2011 1:3 (kon.) | Zlín – Zvolen 4:3 (kon.) | Přerov – Frýdek-M. 2:6 (kon.)
Osvětim – Havířov 3:4 (0:1 po s.n.) | Prostějov – Třebíč 2:4 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Draci Bílina
3:4 (2:0, 0:2, 1:1 - 0:0)
HC Děčín
Čtvrtek 25.08.2016, 18:00Přípravné zápasy

To je pro tuto chvíli ode mne vše, přeji hezký zbytek večera a u dalších online přenosů se budu těšit na shledanou. (23:42:44)

Je dobojováno. Po samostatných nájezdech nakonec vítězí děčínský tým, když jediné trestné střílení dokázal proměnit, jak už bylo zmíněno, Martin Patzelt. Zápas je tedy už opravdu definitivně minulostí.

65:00
    Rozhodující nájezd proměnil MARTIN PATZELT, který jako jediný v dovednostních soutěžích dokázal svou střelou pokořit brankáře domácího celku.

1. série
    0:1
    Martin PATZELT proměňuje.

Samostatné nájezdy začínají.

V základní hrací době jsme se vítěze nedočkali. Po závěrečné siréně, která ukončila třetí třetinu, se trenéři obou celků domluvili, že se okamžitě pojedou samostatné nájezdy. Prodloužení tedy neuvidíme a na řadu za malou chvilku přijdou tedy trestná střílení.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

60:00

52:52
    Děčín právě vstřelil branku!
    Jenže o pár minut později je znovu vyrovnáno. V přesilové hře 5 na 3 se dostal ke střele z levého kruhu ŠTĚPÁN KUCHYNKA, jenž přesně umístěnou střelou znovu srovnává stav tohoto duelu. Asistence: Michal Oliverius, Martin Patzelt.

46:13
    Draci právě vstřelili branku!
    V obranném pásmu si převzal puk TOMÁŠ KUČERA a dostal se sóla takřka přes celé kluziště. Jeho cesta byla úspěšná. Svou individuální akci totiž zakončil další domácí brankou. Draci tak strhávají vedení znovu na svou vlastní stranu. Asistence: Petr Ujfaluši.

40:01

40:00

38:03
    Děčínský snajpr JAROSLAV HAŠEK se dnes prosazuje už podruhé a srovnává stav tohoto utkání. Začíná se tedy znovu od začátku. Asistence: Jaromír Chmel.

27:04
    Medvědi snižují na rozdíl jediné branky. JAROSLAV HAŠEK zužitkoval přesnou přihrávku po vhazování od Michala Oliveriuse a vrací tak Děčín zpět do hry. Asistence: Michal Oliverius.

20:01

20:00

12:20
    A hned na to vyhrál vhazování v útočném pásmu domácí VÍTĚZSLAV NEDRDA, který okamžitou střelou právě z prostoru pro buly zvyšuje vedení Bíliny, ta si tak bere dvoubrankový náskok. Bez asistence.
    Branky a nahrávky: 13. Fučík (Böhm), 13. Nedrda, 47. Kučera (Ujfaluši) – 28. Hašek (Oliverius), 39. Hašek (Chmel), 53. Kuchynka (Oliverius, Patzelt), 65. Patzelt